Najnowsze

Najnowsze

Najsłynniejszy polski musical obchodzi 20. urodziny. 30 stycznia 1991 roku Warszawa oglądała na deskach Teatru Dramatycznego premierę pierwszej prywatnej produkcji teatralnej. "Metro" było początkiem kariery, m.in. dla Edyty Górniak, Katarzyny Groniec czy Roberta Janowskiego.

Policja szuka mężczyzny, który okradł placówkę finansową SKOK przy ul. Wrocławskiej.

W sobotę "Noc w Polskim", czyli niezwykłe wydarzenie teatralne z udziałem gwiazd. Poza spektaklem będzie okazja, żeby zobaczyć występy zespołu wokalnego Boronus Consort, Teatru Tańca Zawirowania i Gaby Kulki.

Symbol nowoczesności, wielkomiejskosci i pieniędzy. W PRL-u za zdrościliśmy ich zachodnim miastom, dlatego w latach 90. zaczęliśmu budować na potęgę. Jedni je pokochali, inni chętnie wysadziliby w powietrze. Warszawskie wieżowce są bohaterami najnowszego rankingu "Rytmu Miasta".

Postawili sobie ocenę i tym samym sami wystawili się na krytykę. Kolejarze stwierdzili, że swoje przygotowania do Euro 2012 oceniają na piątkę. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Niedostateczny z plusem - tak możemy podsumować oceny z sondy. Do "zaliczenia" trochę zabrakło...

Władze Warszawy wygrały w sądzie sprawę o odszkodowanie za opóźnienia w budowie Areny Ursynów na Ursynowie - podało "Życie Warszawy". Mostostal Export ma zapłacić miastu blisko 120 mln zł.

- Warszawa jest miastem bezpiecznym, dobrze przygotowanym na Euro 2012 – ocenili na 501 dni przed rozpoczęciem mistrzostw urzędnicy. Przedstawili też stan realizacji miejskich inwestycji związanych z mistrzostwami.

Bez dostępu do świeżej wody i jedzenia - w takich warunkach Ryszard J. trzymał kilkanaście koni. Zwierzęta spały w błocie i oborniku. Były wygłodzone i poranione. "Pogotowie dla Zwierząt" musiało je odebrać rolnikowi. O interwencji poinformowało TVN Warszawa.

- Ulica Narwik służyła dzielnie dla ciężarówek i maszyn budowlanych podczas budowy Trasy S8. Teraz maszyny zniknęły a o drodze zapomniano - denerwuje się mieszkaniec Bemowa.

Policjanci z Czosnowa i Nowego Dworu wyjaśniają okoliczności śmierci 76-letniego mieszkańca Górek. Jego zwłoki zostały znalezione w kanale wodnym. Funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn i kobietę. Dwie osoby usłyszały już zarzuty.

W nocy z niedzieli na poniedziałek w Konstancinie-Jeziornie drogowcy zamknęli most na rzece Jeziorce. Na szczęście na razie sytuacja na objazdach jest niezła i ruch odbywa się płynnie. Kierowcy będą musięli jednak uzbroić się w cierpliwość, bo utrudnienia potrwają do połowy 2011 roku.

Z wielkim żalem część internautów tvnwarszawa.pl przyjęła informację o kończącej się dynastii ikarusów na stołecznych drogach. – Może są głośne i nie mają klimy, ale trwałości im nie można odmówić – piszą na naszym forum. - Czas najwyższy, to są graty - odpowiadają ci, którzy ikarusów mają już serdecznie dość.

Władze miasta oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki zdadzą w poniedziałek szczegółowy raport z przygotowań do Euro 2012. W TVN Warszawa stan przygotowań do mistrzostw sprawdzamy już od samego rana w programie "Witaj Warszawo".