Najnowsze

Najnowsze

W Centrum Nauki Kopernik padają rekordy odwiedzin - w ciągu 45 dni odwiedziło je 103 tysiące osób. W tym roku poznamy kolejne oblicza Kopernika. Do pięciu stałych wystaw, z których już mogą korzystać goście, dołączą kolejne.

Wieczorem na skrzyżowaniu ulicy Waryńskiego i Nowowiejskiej doszło do poważnego wypadku. Skrzyżowanie było przez kilkadziesiąt minut zablokowane. Nie jeździły też tramwaje. Informację o wypadku otrzymaliśmy na warszawa@tvn.pl od Grzegorza.

Konduktorzy w tramwajach i policjanci na ulicy z puszkami, na aukcjach: autografy Michela Platiniego na zdjęciu Stadionu Narodowego, muzyków Apocalyptiki na krześle z koncertu oraz kolacja z Patricią Kazadi. Już w niedzielę XIX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów zmarł w piątek, po długiej walce z chorobą nowotworową. Miał 60 lat.

Kilkadziesiąt razy na godzinę - co trzy minuty wyjeżdżały karetki do osób, które przewróciły się rano na śliskich chodnikach. Do tego kolizje i wypadki w całym mieście. Na nic zdały się ostrzeżenia przed odwilżą. Lodowica mocno dała się we znaki warszawiakom.

Pasażerowie pociągu do Moskwy czekali dwie godziny aż kolejarze znajdą ... wagony. Nie lepiej było w autobusie z Olecka. Pekeaes, co prawda przyjechał, ale z dziurą w podłodze. Tego typu historie tej zimy można mnożyć w nieskończoność. Czy jednak wszsytko można zwalić na pogodę?

Już w niedzielę szpadzistki z Warszawy będą chciały udowodnić, że kolejny raz zasługują na krajowy puchar. Podopieczne trenera Mariusza Kosmana pojadą na pierwsze tegoroczne zawody do Gliwic. Stawka walki będzie bardzo wysoka - puchar Polski to druga po mistrzostwach najważniejsza impreza w kraju.

Policja zatrzymała w piątek przedstawiciela komitetu inicjatywy ustawodawczej "Wolne Konopie" Tomasza Obarę, który w biurze podawczym Kancelarii Sejmu chciał zostawić dla marszałka Grzegorza Schetyny placek z liściem konopi.

Za budynek, jego stan techniczny i utrzymanie odpowiada właściciel lub zarządca. Niewłaściwe użytkowanie, w tym nieodśnieżanie dachu, zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia wolności lub jej pozbawienia do roku - informuje Polska Agencja Prasowa.

336 osób udało się upchnąć w zeszłym roku w Słupsku w ikarusie. W najbliższą niedzielę, w ramach XIX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Warszawiacy będą chcieli pobić ten wynik. Uda się?

Warszawa może zostać gospodarzem gali MTV Europe Music Awards 2011. Uroczystość miałaby się odbyć w listopadzie na Stadionie Narodowym - dowiedział się portal tvnwarszawa.pl. Ostateczna decyzja w tej sprawie ma zapaść najpóźniej na początku przyszłego tygodnia.

Ma być bezpiecznej i łatwiej. W tym roku wchodzą w życie obowiązkowe zmiany w wyposażeniu samochodów. Auta będą musiały mieć system automatycznego włączania świateł do jazdy dziennej i stabilizacji toru jazdy.