Najnowsze

Najnowsze

Już wiosną w TVN zobaczycie "X-Factor" - muzyczne muzyczne show, które podbiło świat. TVN szuka kandydatów na przyszłe gwiazdy. Jeśli potrafisz śpiewać, przyjdź koniecznie na piątkowy casting do hali Torwar.

W Biurze Kultury Urzędu Miasta Warszawy powstał projekt uchwały, która ma zmienić lub nadać nazwy 293 stołecznym ulicom, alejom i placom - informuje Życie Warszawy. Chodzi m.in. o pl. Defilad, oraz rynki na Starym i Nowym Mieście.

Nie milkną komentarze po naszym sobotnim artykule o planach rewitalizacji placu Narutowicza. Większość internautów stanęła murem za pętlą tramwajową, która - według wytycznych konserwatorskich - powinna zniknąć. Dołączyli do nich miłośnicy komunikacji miejskiej. Z kolei władze dzielnicy i projektanci chcą "uwolnić" jak najwięcej przestrzeni.

"Zniknął zabytkowy żuraw ze stacji Warszawa Gdańska" - zaalarmował nas internauta. Jego, i innych miłośników kolei uspokajamy - żuraw nie trafił złom. Jest remontowany i znów będzie służył parowozom.

Atłasy, kokardki, koronki, falbanki - uwielbiane przez panie, także dlatego, że podnoszą ciśnienie panom. Mowa nautralnie o damskiej bieliźnie. Ta najpiękniejsza bywa kosztowna. Na szczęście są wyprzedaże. Ekskluzywną bieliznę można kupić nawet o 50 procent taniej.

Piękne schody, roznegliżowani kelnerzy i dobra zabawa to cechy rozpoznawcze nowego klubu na rozrywkowej mapie stolicy. Ma być gorąco i ponętnie. Klub Show przy ul. Pańskiej odwiedził Wujek Samo Zło.

"Tacy duzi chłopcy" to 20 wierszy, mistrzowskich miniatur poetyckich Jana Wołka, składających się na niezwykłą opowieść o człowieku. W obsadzie spektaklu znaleźli się Piotr Machalica, Marian Opania oraz częstochowscy aktorzy Waldemar Cudzik i Adam Hutyra.

Drugi poniedziałek stycznia to - jak co roku - dzień sprzątania biurka. Przemysław Wenerski, reporter TVN Warszawa sprawdził, jak wyglądają biurka najważniejszych osób w Warszawie.

Niewiele brakowało, by ten wypadek skończył się bardzo źle dla pasażerów autobusu linii 117. Solaris jadący ulicą Wołoską wpadł w poślizg, uderzył w słup oświetleniowy i uszkodził wiatę przystankową. Do wypadku doszło w momencie, gdy autobus linii 117 podjeżdżał na przystanek przy ulicy Wołoskiej, na wysokości ulicy Racławickiej. Pojazd wpadł w poślizg, uderzył w słup oświetleniowy i wiatę przystankową.Nie było rannych