Najnowsze

Najnowsze

36 osób stanie w jednej chwili na scenie Centralnego Basenu Artystycznego. Zagrają największe amrykańskie przeboje w big-bandowych aranżacjach. A wszystko pod hasłem "Zmierzch popkultury".

Wieczorem internauci odwiedzający stronę Zarządu Transportu Miejskiego niestety nie mogą sprawdzić rozkładu jazdy. Awaria zbiegła się z uruchomieniem nowego serwisu przeznaczonego na telefony komórkowe.

Po 10 latach od chwili, kiedy dla Ewy Błaszczyk zatrzymał się czas - najpierw po krótkiej chorobie zmarł jej mąż, a sto dni później córka Ola zakrztusiła się tabletką i zapadła w śpiączkę - aktorka zdecydowała się opowiedzieć o swoich zmaganiach z losem. - To opowieść o przemianie - mówi aktorka

"Kaczmarski & Jazz" to wyjątkowy projekt stworzony przez Marię Sadowską, Annę Serafińską, Janusza Szroma oraz trio pianisty Pawła Tomaszewskiego.

Prywatyzacja Stołecznego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej jest przesądzona. Przeciwni sprzedaży są radni Prawa i Sprawiedliwości. – To perła w koronie , której pani prezydent chce się pozbyć - uważa Zbigniew Cierpisz.

"Jankes" znów woził po mieście ciekawych ludzi: Łukasza z Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami, Karolinę, wystylizowaną emo girl, fankę Tokio Hotel, a także Witolda, który chce zmienić skostniały, polski system edukacyjny. Nie zabrakło też miejsca dla Łukasza, recytującego poezję Norwida. Było ciekawie. Jak zawsze.

80 km na godz. - wydaje się, że to nie dużo. Ale jak pokazują wyniki crash testu na Żeraniu, dla podróżujących pojazdem może być to prędkość zabójcza. Warto o tym pamiętać, zwłaszcza, gdy na drodze coraz częściej pojawia się gołoledź.

Jak zmienią się władze w dzielnicach po wyborach samorządowych? Reporterzy TVN Warszawa ustalili nieoficjalnie, że na swoich fotelach pozostaną burmistrzowie Sródmieścia, Białołeki i Bemowa. Los pozostałych jest niepewny. Wsród nich są i tacy, z którymi wybrana na drugą kadencję prezydent Hanna Gronkiewicz Waltz nie będzie chciała już wspólpracować.

- Na początku przyszłego roku w Warszawie pojawią się tarcze drążące podziemny tunel – zapowiedział Jacek Wojciechowicz. Wiceprezydent Warszawy był jednam z gości powracającego po przerwie, związanej z kampanią wyborczą, programu "Z lotu Ptaka".

Centrum Nauki Kopernik, Centrum Sztuki Nowoczesnej, nowy stadion Legii - wszystkie te inwestycje łączy brak wystarczającej liczby miejsc parkingowych. Zwiedzający w poszukiwaniu rozrywki najpierw długo szukają miejsc dla aut, a urzędnicy kwitują, że Warszawa nie może być jednym, wielkim parkingiem.

Choć planował ją już w 1939 roku prezydent Stefan Starzyński nie udało się jej dokończyć do dziś. Budowę praskiego odcinka obwodnicy śródmiejskiej, bo o nią chodzi, obiecywali kandydaci na prezydenta Warszawy. Jakie są realne szanse aby powstała? O tym rozmawialiśmy z wiceprezydentem Jackiem Wojciechowiczem i prof. Wojciechem Suchorzewskim z Politechniki Warszawskiej.

Drugi raz w ciągu niespełna dwóch tygodni strażnicy miejscy zatrzymali tego samego taksówkarza. Mężczyzna nie posiada ważnej licencji, a dowód rejestracyjny oraz prawo jazdy zatrzymała mu w wakacje policja za jazdę pod wpływem alkoholu.

Mieli wystąpić wiosną, ale z powodu wypadku perkusisty nie dotarli do Polski. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. SUM 41 po raz pierwszy w Polsce zagra na zimowej edycji Ursynaliów, 2 grudnia w klubie Palladium.

"EXIT 8" to satyryczna opowieść o Janie Midasie, genialnym fachowcu od manipulowania ludźmi, politycznym marketingowcu, człowieku, który niczym mityczny Midas ma dar zamieniania wszystkiego w złoto.

Precedensowy proces ruszył przed warszawskim sądem. Wytoczył go komendantowi głównemu Straży Granicznej obywatel brytyjski, praktykujący sikh, któremu na Okęciu kazano zdjąć do kontroli turban - przedmiot szczególnej czci sikhów.

Drogowcy mają ambitny plan. Chcą w dziwięć dni wybudować rondo na skrzyżowaniu Traktu Lubelskiego z ul. Lucerny i Kadetów. Kierowców czekają utrudnienia. Prace ruszają w piątek wieczorem.

Policjanci z Pragi Północ zatrzymali 37-letniego Pawła K. i 25-letniego Chrystiana N. Mężczyźni podawali się za policjantów. Na jednym z przystanków wylegitymowali 18-latka. Sprawdzili jego dane osobowe oraz telefon. Wpadli, gdy okazało się, że dopuścili się również innych przestępstw.