Buszman, Sobieraj, Andrukiewicz, Brzoska z nagrodami im. Jana Wejcherta


Paweł Buszman, Mariusz Andrukiewicz, Rafał Brzoska i Wojciech Sobieraj to laureaci drugiej edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta. - To niebywałe, jak wiele odwagi, konsekwencji w dążeniu do celu mają polscy przedsiębiorcy, osoby działające społecznie, lokalni liderzy. Choć mieliśmy okazję poznać fragment tej rzeczywistości, wiemy jak wielki potencjał ma nasze społeczeństwo - powiedział Dariusz Mioduski, przewodniczący Kapituły Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta.

Mioduski przyznał: - Chcielibyśmy, aby nominacji z roku na rok przybywało, ponieważ wierzymy, że takich wyjątkowych osób jest znacznie więcej, a nagroda stanowi ważne potwierdzenie tego, że idą dobrą drogą, że odnieśli sukces - podkreślił. - Adresatami tych nagród jest człowiek, przedsiębiorca, ale to wcale nie musi oznaczać biznesmena. To człowiek, który wierzy, działa i daje. To ogromny zaszczyt być dziś wśród was - dodał.

- Znamy best of the best drugiej edycji, gratuluję wszystkim zarówno zwycięzcom jak i wszystkim nominowanym. Przedsiębiorcy to osoby dynamiczne, twórcze i odważne, nie boją się podjąć ryzyka, doceniajmy ich. Osoby społecznie zaangażowane redefiniują pojęcia, nadając im ich pierwotną wartość i znaczenie. Uhonorujmy ich. Wierzę, że takie pozytywne wzorce kształtują nasze społeczeństwo - mówił Zbigniew Niemczycki, prezes Polskiej Rady Biznesu.

Dzielić się z innymi

Wśród gości gali był też premier Donald Tusk. - Każdy, kto sięga w życiu po władzę lub duże pieniądze musi pamiętać o tym, że jedynym mandatem do zdobywania pieniędzy jest czynić ludziom dobro. Dlatego ta nagroda ma tak wielki sens. Ja, gdy patrzę na swoją życiową drogę i wszystkich tu obecnych myślę, że cała ta przygoda, która zaczęła się w 1989 roku zostawiła w naszych sercach ten ślad, który owocuje takimi inicjatywami jak dziś - powiedział Tusk. I dodał: - Jestem przekonany, że ten wieczór będzie sygnałem dla wszystkich, którzy wątpią, że warto się dzielić z innymi. Nisko kłonię się tym wszystkim, którzy potrafią swoim sercem, wyobraźnią, przedsiębiorczością dzielić się z innymi - podkreślił premier.

"Ta nagroda ma głęboki sens"
"Ta nagroda ma głęboki sens"tvn24

Trzy kategorie

Nagrody zostały przyznane w trzech kategoriach: "Sukces", "Działalność społeczna" oraz "Wizje i

innowacje". Kapituła przyznała też Nagrodę specjalną. W tym roku do zgłaszania kandydatów zaproszono ponad 300 instytucji samorządowych i gospodarczych. Spośród 118 nominowanych kandydatów kapituła konkursu wyłoniła dziewięciu finalistów.

Paweł Buszman - współzałożyciel Polsko-Amerykańskich Klinik Serca, American Heart of Poland S.A - otrzymał nagrodę w kategorii "Sukces". Z sercem do biznesu - Kapituła wyróżniła go za prowadzenie działalności badawczo-rozwojowej wspierającej polski przemysł medyczny i wdrażanie nowoczesnych technologii do praktyki klinicznej, za inwestowanie w naukę, dzielenie się wiedzą oraz tworzenie edukacyjnych, naukowych szans dla przyszłych specjalistów.

- To jest wyróżnienie nie tylko dla mnie, ale też moich wspólników biznesowych, z którymi zakładałem tę inicjatywę. (...) Chciałem podziękować wszystkim, którzy budowali tę firmę, mojej rodzinie, która musiała spędzić dużo czasu beze mnie przez te 13 lat, kiedy budowałem firmę - powiedział Paweł Buszman.

"To wyróżnienie też dla moich współpracowników"
"To wyróżnienie też dla moich współpracowników"tvn24

Mariusz Andrukiewicz został doceniony i wyróżniony przez Kapitułę w kategorii "Działalność społeczna". Za umiejętność łączenia działalności społecznie użytecznej z komercyjną. Andrukiewicz, to współtwórca i prezes Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej "Być Razem", twórca marki WellDone Dobre Rzeczy został nagrodzony za propagowanie jasnej wizji przedsiębiorstwa społecznego, za kształtowanie tolerancyjnych i odpowiedzialnych postaw za siebie i społeczeństwo.

- To jest niezwykle wzruszający moment. Dziękuję Kapitule i wszystkim, z którymi pracuję. Pracownikom, wolontariuszom, mieszkańcom naszych domów. Serdecznie wam dziękuję. To jest wasza nagroda - podkreślił po odebraniu Nagrody Andrukiewicz.

"To jest niezwykle wzruszający moment"
"To jest niezwykle wzruszający moment"tvn24

- Dobra nie da się mierzyć żadną skalą. Byliśmy pod wielkim wrażeniem tego, jak wiele osób angażuje się w Polsce w działalność społeczną. Ta nagroda ma służyć m. in. temu, żeby nie pozostali anonimowi. Wybrali oni drogę, dzięki której każdego dnia czynią świat trochę lepszym - powiedziała wiceprezydent Grupy ITI Aldona Wejchert, wdowa po Janie Wejchercie. - Laureat nagrody w kategorii działalność społeczna całe swoje dorosłe życie poświęcił osobom pokrzywdzonym i wykluczonym. Jego współpracownicy mówią o nim, że to człowiek instytucja, niestrudzony, wciąż pełen pomysłów i nieskończenie oddany sprawie. Wierzy w ludzi, pochyla się na każdym ludzkim dramatem - podkreśliła Aldona Wejchert.

"Dobra nie da się mierzyć żadną skalą"
"Dobra nie da się mierzyć żadną skalą"tvn24

Rafał Brzoska - Prezes Zarządu Integer.pl S.A. - otrzymał nagrodę w kategorii "Wizja i innowacje". Kapituła wyróżniła go za pomysł i odwagę w przekraczaniu granic, których nikt do tej pory nie przekroczył. Jego historia przypomina amerykański sen - swoją karierę rozpoczynał od roznoszenia ulotek. Jak każdy innowator, wyprzedza swój czas - uzasadniono.

- Generalnie jestem bardzo wygadany, ale to mnie tak bardzo zaskoczyło, że chciałbym dedykować tą nagrodę wszystkim, którzy ze mną współpracują. Dedykuję ją listonoszom, którzy mozolnie ze mną budują tę firmę. Chciałbym, żeby powstał pierwszy, prawdziwy polski produkt, którego żaden Polak nie będzie się wstydził, ale też będzie mógł powiedzieć, że to jest polski produkt - podkreślił Rafał Brzoska.

"Jestem wygadany, ale to mnie bardzo zaskoczyło"
"Jestem wygadany, ale to mnie bardzo zaskoczyło"tvn24

Nagroda specjalna

Laureatem Nagrody specjalnej drugiej edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta został prezes Alior Banku Wojciech Sobieraj - za wprowadzenie nowej jakości i kultury w wyjątkowo trudnej i konkurencyjnej branży. Pan w meloniku - Nagroda specjalna jest przyznawana za wybitne osiągnięcia lub całokształt działalności biznesowej, społecznej.

- Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim rodzinom aliorowców. Dziękuję. (...) Niby wszyscy wiedzą, że my Polacy jesteśmy bardzo przedsiębiorczy i pracowici. Przez pięć lat starań postawiliśmy coś, co jest duże, innowacyjne i jest dla dobra wspólnego - powiedział Wojciech Sobieraj po odebraniu Nagrody.

"Nagroda specjalna" dla Wojciecha Sobieraja
"Nagroda specjalna" dla Wojciecha Sobierajatvn24

Finaliści

W finale konkursu znaleźli się również:

Kategoria "Sukces" · Józef Mokrzycki - Prezes Zarządu Mo - BRUK S.A. · Wojciech Sobieraj - Prezes Zarządu Alior Bank

Kategoria "Działalność społeczna" · Marek Borowski - Bank Żywności w Olsztynie · Siostra Małgorzata Chmielewska - Katolicka Wspólnota Chleb Życia, Fundacja Domy Wspólnoty Chleb Życia

Kategoria "Wizja i innowacje" · Mirosław Grudzień – Prezes Zarządu VIGO System S.A. · Dariusz Żuk – Prezes Fundacja Polska Przedsiębiorcza W skład 16-osobowej Kapituły wchodzą przedstawiciele Polskiej Rady Biznesu, członkowie rodziny patrona nagrody, autorytety życia gospodarczego, kulturalnego, jak również laureaci ubiegłorocznej edycji: Jacek Stryczek i Adam Kiciński.

Obrady kapituły
Obrady kapitułytvn24
"To nagroda dla osób wyjątkowych"
"To nagroda dla osób wyjątkowych"tvn24

Poprzednia edycja

W ubiegłorocznej edycji Nagrody zgłoszono ponad 200 osób. W kategorii „Sukces” zwycięzcą został Wojciech Inglot, twórca i właściciel globalnej firmy kosmetycznej Inglot Cosmetics. Nagrodę za działalność społeczną zdobył ksiądz Jacek Stryczek, inicjator ogólnopolskiej akcji świątecznej pomocy osobom najuboższym „Szlachetna paczka". Natomiast w kategorii „Wizja i innowacje” statuetkę otrzymał Adam Kiciński, prezes giełdowej spółki CD Projekt RED, która stworzyła grę komputerową „Wiedźmin”.

Nagroda za sukces

Nagroda Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta to inicjatywa, której celem jest nagradzanie osób w sposób szczególny wyróżniających się na polskiej scenie działalności biznesowej i społecznej. Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: Sukces, Działalność społeczna oraz Wizja i innowacja. Dodatkowo, za całokształt wybitnych dokonań w działalności biznesowej i społecznej Polska Rada Biznesu corocznie może przyznać Nagrodę Specjalną. Autorką statuetki wręczanej zwycięzcom jest Alexandra Wejchert. Polska Rada Biznesu została założona w kwietniu 1992 roku przez prezesów największych firm działających w Polsce. Ideą przyświecającą powołaniu Polskiej Rady Biznesu było stworzenie apolitycznej instytucji zrzeszającej przedstawicieli najbardziej znaczących podmiotów gospodarczych. Obecnie, Polska Rada Biznesu jest najbardziej prestiżową i elitarną instytucją, do której należą wyróżniający się reprezentanci świata biznesu w Polsce. Od dwudziestu lat prowadzą działania mające na celu aktywizację krajowej gospodarki, kreowanie nowych standardów oraz wsparcie inicjatyw społecznych i filantropijnych.

Wizjoner biznesu

Jan Wejchert zmarł 31 października 2009 roku. Miał 59 lat. Umarł niespodziewanie po ciężkim ataku choroby. Od 1993 roku zmagał się z białaczką.

Rozpoczynał prywatną działalność gospodarczą w połowie lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia. W 1984 założył Grupę ITI, którą prowadził wspólnie ze swoimi bliskimi przyjaciółmi i partnerami biznesowymi - Mariuszem Walterem i Bruno Valsangiacomo. Bez niego nie byłoby m.in. TVN, TVN24, portalu onet.pl, platformy "n" czy Multikina.

"Sukces" dla Pawła Buszmana
"Sukces" dla Pawła Buszmanatvn24
"Wizja i innowacje" dla Rafała Brzoski
"Wizja i innowacje" dla Rafała Brzoskitvn24
"Działalność społeczna" dla Mariusza Andrukiewicza
"Działalność społeczna" dla Mariusza Andrukiewiczatvn24

Autor: mn//kdj/k/zp / Źródło: tvn24.pl, TVN24

Pozostałe wiadomości

Gazprom poinformował, że w 2023 roku odnotował pierwszą roczną stratę od ponad 20 lat - na poziomie 6,9 miliarda dolarów. Gazowy gigant odczuł gwałtowny spadek sprzedaży do Europy, która mocno ograniczyła import surowca w następstwie napaści Rosji na Ukrainę. 

Kłopoty rosyjskiego giganta. "Ogromne tąpnięcie"

Kłopoty rosyjskiego giganta. "Ogromne tąpnięcie"

Źródło:
CNN

Prezydent podpisał ustawę o wakacjach kredytowych w 2024 roku - podała Kancelaria Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Jest decyzja prezydenta w sprawie wakacji kredytowych

Jest decyzja prezydenta w sprawie wakacji kredytowych

Źródło:
PAP

W 2025 roku czeka nas najprawdopodobniej jedna podwyżka płacy minimalnej - wynika ze wstępnych wyliczeń Łukasza Kozłowskiego, głównego ekonomisty Federacji Przedsiębiorców Polskich. Najniższa krajowa wzrośnie o co najmniej 200 złotych brutto. Jest jednak możliwość, że podwyżka będzie większa.

Płaca minimalna w górę. Dwie kwoty na stole

Płaca minimalna w górę. Dwie kwoty na stole

Źródło:
PAP, tvn24.pl

Były prezes Orlenu i kandydat w wyborach europejskich Daniel Obajtek opublikował w mediach społecznościowych nagranie wideo z Bachorza w gminie Dynów. - To nie jest Budapeszt - mówił, nawiązując do doniesień o swoim pobycie na Węgrzech.

Daniel Obajtek odnaleziony. "To nie jest Budapeszt"

Daniel Obajtek odnaleziony. "To nie jest Budapeszt"

Źródło:
tvn24.pl

Kilka spółek Skarbu Państwa przygotowuje zawiadomienia do prokuratury dotyczące na przykład nietrafionych transakcji - poinformował Robert Kropiwnicki, wiceminister aktywów państwowych.

Spółki będą skarżyć się na byłe zarządy. "Kilka zawiadomień"

Spółki będą skarżyć się na byłe zarządy. "Kilka zawiadomień"

Źródło:
PAP

Ministerstwo Infrastruktury rozpoczęło prace nad możliwością wdrożenia Ogólnopolskiego Biletu Zintegrowanego, czyli systemu łączącego różne rodzaje transportu publicznego. Nowe rozwiązanie ma ułatwić podróże pociągiem, tramwajami, a także autobusami miejskimi.

Jeden bilet na kolej, tramwaje i autobusy. Badają, czy to się uda

Jeden bilet na kolej, tramwaje i autobusy. Badają, czy to się uda

Źródło:
PAP

Jednym z najważniejszych wydarzeń gospodarczych tego tygodnia będzie ogłoszenie decyzji w sprawie stóp procentowych w Polsce, ale też między innymi w Wielkiej Brytanii. W tym tygodniu możemy spodziewać się również rekonstrukcji rządu, a także nowych informacji dotyczących ratingu Polski. Oto kalendarz najbardziej istotnych wydarzeń najbliższych dni.

Stopy w Polsce i na świecie, rekonstrukcja rządu i ratingi. Tym będzie żyła gospodarka

Stopy w Polsce i na świecie, rekonstrukcja rządu i ratingi. Tym będzie żyła gospodarka

Źródło:
PAP

Podczas spotkania z prezydentem Chin Xi Jinpingiem w Paryżu będę żądać "uczciwej" konkurencji z Chinami - napisała przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen w oświadczeniu opublikowanym w nocy z niedzieli na poniedziałek. Podkreśliła, że obecnie obserwowana jest "nadpodaż dotowanych chińskich produktów, takich jak pojazdy elektryczne i stal".

Szefowa KE przed rozmową z Xi Jinpingiem. "Europa nie może zaakceptować takich praktyk"

Szefowa KE przed rozmową z Xi Jinpingiem. "Europa nie może zaakceptować takich praktyk"

Źródło:
PAP

Podczas majówki zakopiańskie hotele były pełne. Tatrzańska Izba Gospodarcza szacuje, że zajętych było 90 procent miejsc noclegowych. Według Karola Wagnera z TIG największymi beneficjentami majówki nie byli jednak hotelarze, a restauratorzy i handlowcy.

Majówka w Zakopanem. "Największymi beneficjentami nie byli hotelarze"

Majówka w Zakopanem. "Największymi beneficjentami nie byli hotelarze"

Źródło:
PAP

Maj to tradycyjnie czas pierwszych komunii świętych. "Co, jeśli przyjdzie kontrola z ZUS albo ktoś życzliwy zrobi mi zdjęcia, że przebywałam na imprezie zamiast pod adresem zamieszkania?" - zapytała anonimowo w mediach społecznościowych internautka przebywająca na L4. - W czasie zwolnienia lekarskiego musimy stosować się do zaleceń lekarza szczególnie wtedy, gdy na zaświadczeniu mamy napisane, że powinniśmy leżeć i dochodzić do zdrowia - przekazał biznesowej redakcji tvn24.pl Paweł Żebrowski, rzecznik prasowy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Dodał, że w pierwszym kwartale 2024 roku zostało wydanych prawie 10 tysięcy decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych.

"Co, jeśli przyjdzie kontrola albo ktoś życzliwy zrobi mi zdjęcia?"

"Co, jeśli przyjdzie kontrola albo ktoś życzliwy zrobi mi zdjęcia?"

Źródło:
tvn24.pl

Węgrzy tłumnie jeżdżą do sklepów spożywczych na południu Słowacji - podał węgierski portal gospodarczy G7.hu. Dodał, że coraz częściej na zakupy u północnego sąsiada decydują się też osoby, którzy mieszkają daleko od granicy, nawet w odległości ponad 100 kilometrów.

Węgrzy masowo jeżdżą na zakupy na Słowację

Węgrzy masowo jeżdżą na zakupy na Słowację

Źródło:
PAP

Według Donalda Tuska Polacy staną się przed 2030 rokiem bogatsi od Brytyjczyków, jeśli chodzi o PKB na osobę. Zdaniem polskiego premiera to efekt brexitu. Jak przekonuje brytyjski dziennik "Daily Telegraph", Tusk się myli, a problemy Wielkiej Brytanii nie są tylko wynikiem wyjścia z Unii Europejskiej.

Czy Polska dogoni Wielką Brytanię? "Jest jedna rzecz, w której Tusk zdecydowanie się myli"

Czy Polska dogoni Wielką Brytanię? "Jest jedna rzecz, w której Tusk zdecydowanie się myli"

Źródło:
PAP

Najpopularniejsze kierunki wakacyjne to Egipt, Tunezja, Chorwacja, Hiszpania, Włochy - stwierdziła w TVN24 Katarzyna Turosieńska z Polskiej Izby Turystyki. Podkreśliła, że "coraz częściej nasi rodacy lubują się w zwiedzaniu" i "nie chcą już tylko biernie leżeć na plaży".

Wakacje 2024. Te kierunki cieszą się "niezmiennie dużym zainteresowaniem"

Wakacje 2024. Te kierunki cieszą się "niezmiennie dużym zainteresowaniem"

Źródło:
tvn24.pl

Większość taksówkarzy z zagranicy, aby uzyskać polskie prawo jazdy, będzie musiała zdać tylko egzamin teoretyczny - wyjaśnił Rafał Grodzicki z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego (WORD) w Warszawie. W czerwcu wchodzi wymóg posiadania polskiego prawa jazdy przez wszystkich kierowców przewozu osób.

Zmiany dla kierowców od czerwca. Egzaminator wyjaśnia

Zmiany dla kierowców od czerwca. Egzaminator wyjaśnia

Źródło:
PAP

Specjalny zespół wypracuje propozycje zmian w łowiectwie w takich obszarach, jak ochrona niektórych zwierząt czy kwestie etyczne - przekazał wiceminister klimatu Mikołaj Dorożała. Dodał, że pierwszą kwestią jest wyjęcie z polowań części ptaków łownych.

Wiceminister klimatu: specjalny zespół wypracuje propozycje zmian w łowiectwie

Wiceminister klimatu: specjalny zespół wypracuje propozycje zmian w łowiectwie

Źródło:
PAP

W sobotę w Lotto nie padła główna wygrana. W najbliższym losowaniu będzie można wygrać cztery miliony złotych. Oto wyniki Lotto i Lotto Plus z 4 maja 2024 roku.

Wyniki Lotto z 4 maja 2024. Jakie liczby padły podczas ostatniego losowania?

Wyniki Lotto z 4 maja 2024. Jakie liczby padły podczas ostatniego losowania?

Źródło:
tvn24.pl

Polska wyraża pełną solidarność z Niemcami i z Czechami w związku z cyberatakami grupy powiązanej z rosyjskim wywiadem wojskowym - przekazało polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych (MSZ).

Cyberataki tuż za granicą. Jest oświadczenie polskiego MSZ

Cyberataki tuż za granicą. Jest oświadczenie polskiego MSZ

Źródło:
PAP

Rosja do końca sierpnia wstrzymała eksport cukru. "Ma to na celu zwiększenie stabilności na krajowym rynku żywności" - przekazał rosyjski rząd.

Rosja wstrzymuje do końca sierpnia eksport cukru

Rosja wstrzymuje do końca sierpnia eksport cukru

Źródło:
PAP, "Kommersant"

Resort klimatu i środowiska opublikował najnowszą wersję projektu ustawy o bonie energetycznym - podano na stronie RCL. Bon ma być wypłacany jednorazowo gospodarstwom domowym w drugiej połowie 2024 roku i ma mieć wartość od 300 do 1200 złotych.

Bon energetyczny. Opublikowano nową wersję projektu

Bon energetyczny. Opublikowano nową wersję projektu

Źródło:
PAP

Droga Transfogaraska - kultowa trasa przecinająca leżące w Rumunii Góry Fogaraskie - prawdopodobnie zostanie w tym roku otwarta wcześniej - podał portal Digi24. Wyjaśnił, że zmiana to efekt sprzyjających warunków pogodowym i mniejszej niż zwykle ilości śniegu. Na ogół droga otwierana jest 1 lipca.

Kultowa trasa w Rumunii może otworzyć się wcześniej

Kultowa trasa w Rumunii może otworzyć się wcześniej

Źródło:
PAP

Sobota to 10 dzień obowiązywania nowego systemu rezerwacji i opłat za wstęp do Wenecji. Zgodnie z wprowadzonymi zasadami w wyznaczonych dniach konieczna jest rejestracja wizyty w historycznym centrum i opłata w wysokości pięciu euro w przypadku pobytu bez noclegu.

Opłata za wstęp do Wenecji. Tak działają nowe przepisy

Opłata za wstęp do Wenecji. Tak działają nowe przepisy

Źródło:
PAP

Przeciętna oczekiwana długość życia dla nowonarodzonego dziecka w Unii Europejskiej wyniosła w 2023 roku 81,5 lat - przekazał Eurostat. To o 0,9 roku więcej niż w 2022 roku. Polska uplasowała się poniżej średniej unijnej.

Oczekiwana długość życia w Unii Europejskiej. Jak wypadła Polska?

Oczekiwana długość życia w Unii Europejskiej. Jak wypadła Polska?

Źródło:
PAP

Jeśli właściciele stacji paliw zwiększą marże na benzynie choć minimalnie, to od poniedziałku pojawią się nowe cenniki - informują eksperci e-petrol. Jednak to zakończenie majówkowych promocji będzie najbardziej odczuwalne dla kierowców.

Kierowcy mogą głębiej sięgnąć do kieszeni

Kierowcy mogą głębiej sięgnąć do kieszeni

Źródło:
PAP

W kwietniu w Turcji średnioroczny wskaźnik inflacji wzrósł do 69,8 procent - poinformował w piątek turecki urząd statystyczny. W ujęciu miesięcznym najbardziej zdrożały wyroby tytoniowe i alkohol - o prawie 10 procent.

Inflacyjne szaleństwo. Wzrost o prawie 70 procent

Inflacyjne szaleństwo. Wzrost o prawie 70 procent

Źródło:
PAP

Stacja TVN24 była w kwietniu najchętniej oglądanym kanałem informacyjnym w kraju, osiągając 6,05 procent udziału w widowni w grupie ogólnej (widzowie powyżej 4. roku życia) - wynika z danych Nielsen TV Audience Measurement. Konkurencję pozostawiły w tyle także "Fakty" TVN.

Rewelacyjne wyniki TVN24 i "Faktów" TVN. Dziękujemy widzom!

Rewelacyjne wyniki TVN24 i "Faktów" TVN. Dziękujemy widzom!

Źródło:
tvn24.pl