Radosław Majdan: w takim meczu, kiedy sytuacje stwarza się rzadko, trzeba je wykorzystywać

Stało się to, czego się spodziewaliśmy. Hiszpania jest drużyną lepszą, ma przewagę w posiadaniu piłki, ale mieliśmy dwie okazje. W takim meczu, kiedy sytuacje stwarza się rzadko, trzeba je wykorzystywać - powiedział w programie "Strefa Kibica w TVN24" były reprezentant Polski Radosław Majdan po pierwszej połowie meczu Polska-Hiszpania. Po 45 minutach Polska przegrywała 0:1. W 26. minucie zdobył Alvaro Morata. - Jak trafia piłka do Roberta Lewandowskiego, to sytuacja powinna być wykończona jak trzeba, chirurgicznie - podkreślił raper Łukasz Stasiak. W drugiej połowie meczu, w 54. minucie, Biało-Czerwoni zremisowali 1:1. Wyrównującego gola zdobył Robert Lewandowski.