Audio: Kropka nad i 

W. Paruch, R. Bugaj

Gośćmi Moniki Olejnik w "Kropce nad i" byli Waldemar Paruch i Ryszard Bugaj.

- Posuwa się do przodu taka brutalna polaryzacja sceny politycznej ze wszystkimi tego konsekwencjami. Obydwie partie do tego zmierzają, ale prowadzi Prawo i Sprawiedliwość 2:1 - ocenił w "Kropce nad i" ekonomista z Polskiej Akademii Nauk, prof. Ryszard Bugaj. - Mamy dzisiaj dwie kampanie wyborcze, które w Polsce się toczą: jedna - partii opozycyjnych tworzących Koalicję Europejską jest zbudowana w zasadniczej większości tylko i wyłącznie na emocjach - ocenił z kolei prof. Waldemar Paruch, politolog, doradca premiera i szef Centrum Analiz Strategicznych. (http://www.tvn24.pl)

Monika Olejnik prowadzi rozmowy z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej. W konfrontacji z nimi odważnie porusza kontrowersyjne tematy.

 

Kropka nad i  – opis programu

Wnikliwe pytania, gorące dyskusje – Monika Olejnik zaprasza gości, z którymi rozmawia na najważniejsze i aktualne tematy polityczne w Polsce. Jest znana z bezpośredniości, szczerości i wnikliwych, często niełatwych pytań. Dziennikarka przepytywała prezydentów, premierów, prezesów oraz biskupów. Zostań świadkiem kluczowych rozmów i wydarzeń areny polskiej polityki.

 

Kropka nad i  – prowadząca

Monika Olejnik to dziennikarka, która już od prawie 20 lat przeprowadza dyskusje ze wszystkimi bohaterami bieżących wydarzeń politycznych. Dziennikarka radiowa, telewizyjna i prasowa. W TVN24 prowadzi program „Kropka nad i”.

 

Kropka nad i  – gdzie obejrzeć?

Odcinki programu publicystycznego „Kropka nad i” obejrzysz online na platformie TVN24 GO.