Pokaż nam świat

11.05.2019

"James Bond zażywał tam kąpieli". Podróż śladami słynnego agenta

To przepiękny region, w którym można się zakochać - zapewniała Edyta Chrząszcz, która w programie "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS opowiadała o podróży na Bahamy. Jak wspomniała, na jednej z wysp archipelagu - Paradise Island - kręcono film o przygodach Jamesa Bonda. - Jest zachowana oryginalna scenografia (...), można podziwiać charakterystyczną drewnianą zabudowę. Bond zażywał tam kąpieli i przyprowadzał panie - mówiła podróżniczka.

Wakacje jak z bajki. Ile kosztuje podróż na Bahamy?

Planujesz podróż na Bahamy? Bilet lotniczy z Warszawy do Nassau, z przesiadkami w Monachium i Toronto to koszt około 2100 złotych. Nocleg na miejscu można znaleźć już od 200 złotych. Za zorganizowaną, ośmiodniową wycieczkę na Bahamy trzeba z kolei zapłacić 6900 złotych. O szczegółach, w programie "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS mówił Jakub Porada.

Podróż do kraju "ludzi drzew"

To jest marzenie, które miało się nigdy w życiu nie spełnić - powiedziała o podróży do Papui-Nowej Gwinei Anita Pogorzelska w programie "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS. Podróżniczka opisywała wyprawę do kraju "ludzi drzew". - Ludzie mieszkają w domach na drzewach. Budują je na różnej wysokości. To jedyne plamię na świecie, które nie zna gospodarki agrarnej - wyjaśniała.