"Andrzej Duda nie miał odwagi, a ten pan przyszedł tu sam, a za odwagę są brawa"

TVN24 | Wybory prezydenckie 2020

Autor:
pp
Źródło:
TVN24
Trzaskowski o mężczyźnie zakłócającym wiec w Częstochowie: wielkie brawa dla tego pana TVN24
wideo 2/2
TVN24Trzaskowski o mężczyźnie zakłócającym wiec w Częstochowie: wielkie brawa dla tego pana

Ten pan ma odwagę, bo Andrzej Duda nie miał odwagi, a ten pan przyszedł tu sam, a za odwagę są brawa - mówił na wiecu w Częstochowie Rafał Trzaskowski. Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta takimi słowami zwrócił uwagę na zachowanie jednego z uczestników spotkania, który według Trzaskowskiego "miał inne zdanie" niż reszta zebranych.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Podczas sobotnich spotkań w ramach kampanii wyborczej kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Rafał Trzaskowski przemawiał między innymi w Częstochowie.

CZYTAJ TAKŻE: Relacja z kampanijnej soboty >>>

Podczas swojego przemówienia na wiecu Trzaskowski nagle zwrócił uwagę na jednego z uczestników spotkania. - Jedno też chce powiedzieć, bo jest tu pan, którego słabo słyszę, ale jest jeden z nas, który ma inne zdanie. Wielkie brawa dla tego pana - mówił Trzaskowski. Uczestnicy wiecu entuzjastycznie zareagowali oklaskami.

- Ten pan aż się wyrywa, żeby przemówić za prezydenta Andrzeja Dudę, ale ja chcę zupełnie serio powiedzieć. Słuchajcie, ten pan ma odwagę, bo Andrzej Duda nie miał odwagi, a ten pan przyszedł tu sam, a za odwagę są brawa - kontynuował kandydat KO na prezydenta.

Trzaskowski o mężczyźnie zakłócającym wiec w Częstochowie: wielkie brawa dla tego pana TVN24

Trzaskowski wrócił do przemówienia, lecz po chwili ponownie zwrócił się do uczestników spotkania. - Ale zostawcie pana. Pan chce zabrać głos, zaraz z nim porozmawiam - zaapelował do uczestników wiecu w Częstochowie.

CZYTAJ WIĘCEJ O WYSTĄPIENIU RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO W CZĘSTOCHOWIE >>>

Autor:pp

Źródło: TVN24

Tagi:
Raporty: