Małgorzata Trzaskowska: zamierzam zostać rzeczniczką kobiet

TVN24 | Wybory prezydenckie 2020

Autor:
tmw/kab
Źródło:
TVN24, PAP
Małgorzata Trzaskowska: zamierzam zostać rzeczniczką kobietZdjęcia Organizatora
wideo 2/36
Zdjęcia OrganizatoraMałgorzata Trzaskowska: zamierzam zostać rzeczniczką kobiet

Kobiety, z którymi się spotkałam mówią, że chcą, aby problemy kobiet były zauważane. Dlatego zamierzam zostać rzeczniczką kobiet, bo chcę, aby nasz głos był słyszalny. W nas, kobietach, jest moc - zapowiedziała podczas wiecu wyborczego Małgorzata Trzaskowska, żona kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Rafała Trzaskowskiego.

- Cieszę się, że jestem z wami tutaj, w Łodzi. Spotkałam się dzisiaj z kobietami, tu w Łodzi, w Przecławiu i w Skierniewicach. To fantastyczne i aktywne kobiety - mówiła podczas łódzkiego wiecu kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Rafała Trzaskowskiego jego żona - Małgorzata.

- Wszystkie mówią to samo: chcemy, żeby nasze problemy były zauważane. Dlatego zamierzam zostać rzeczniczką kobiet, bo chcę, aby nasz głos był słyszalny. W nas, kobietach, jest moc - zapowiedziała.

"Ruszamy w drogę, będziemy się spotykać i rozmawiać"

"W tych wyborach każdy głos się liczy. Każdy głos może zaważyć o zwycięstwie. Dlatego sama też ruszam w drogę, żeby spotkać się z Wami. Po raz pierwszy w tej roli, ale z radością i spokojem" - napisała Małgorzata Trzaskowska na Facebooku.

Jak podkreśliła, wychowała się w mniejszej miejscowości. "Uwielbiam ludzi, spotkania, jestem otwarta i uważam, że każda historia, tak jak każdy problem, są tak samo ważne" - zaznaczyła.

"Oczywiście, będę namawiać do głosowania na Rafała, ale każdy głos jest tak samo ważny i potrzebny, więc niezależnie od tego, na kogo będziecie chcieli głosować, będę Was przekonywać do pójścia na wybory" - podkreśliła Trzaskowska.

"Chcę też porozmawiać z Wami na temat naszych prawdziwych problemów. Będziemy rozmawiać o edukacji, problemach klimatycznych, problemach związanych z ochroną zdrowia naszych dzieci. O wszystkim tym, z czym i Wy, i ja borykamy się na co dzień. Chcę być blisko Was i liczę na szczerą i prawdziwą rozmowę. Do zobaczenia!" - dodała.

Wpisowi towarzyszy film, w którym Małgorzata Trzaskowska wygłasza krótki tekst: "Cześć, ruszamy w drogę, będziemy się spotykać i rozmawiać. Bardzo się cieszę. Do zobaczenia".

Autor:tmw/kab

Źródło: TVN24, PAP

Tagi:
Raporty: