Kibic jadący na mecz zginął pod kołami tramwaju

TVN24

TVN24 WrocławDo potrącenia doszło na ulicy Legnickiej

38-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez tramwaj na przystanku przy ulicy Legnickiej we Wrocławiu. Według relacji świadka mężczyzna stracił równowagę i wpadł pod koła nadjeżdżającego pojazdu.

Do wypadku doszło w sobotę, około godziny 18.30 na przystanku "Kwiska". Tramwaj linii 31, jadący ulicą Legnicką od centrum w kierunku wrocławskiego stadionu potrącił 38-latka.

- Ten mężczyzna był reanimowany. Niestety, w wyniku doznanych obrażeń zmarł. Na miejscu pracują policjanci z prokuratorem, aby wyjaśnić przebieg i okoliczności tego zdarzenia - mówił w sobotę Łukasz Dutkowiak, rzecznik wrocławskiej policji.

Tragedia przed meczem

Tego dnia Śląsk Wrocław podejmował u siebie drużynę Zagłębia Lubin. Derby Dolnego Śląska zwykle cieszą się sporym zainteresowaniem. Podobnie było w sobotę.

Powołując się na relację naocznego świadka zdarzenia, Gazeta Wrocławska informuje, że ofiarą wypadku był kibic Śląska jadący na mecz. Mężczyzna miał stracić równowagę stojąc na skraju przystanku i przewrócić się na torowisko, wprost pod nadjeżdżający tramwaj.

Do zdarzenia doszło na przystanku przy skrzyżowaniu Legnickiej i Kwiskiej:

Mapa Targeo

Autor: ib/pm / Źródło: TVN24 Wrocław/Gazeta Wrocławska

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 Wrocław