TVN24 | Wrocław

Przejechał pieszemu po stopach. Wyszedł z auta i szukał zarysowań na karoserii

TVN24 | Wrocław

Autor:
ib/ec
Źródło:
Stop Cham
Auto przejechało pieszemu po stopach
Auto przejechało pieszemu po stopachYoutube Stop Cham
wideo 2/9
Youtube Stop ChamAuto przejechało pieszemu po stopach

Na jednej z ulic we Wrocławiu kierowca audi potrącił pieszego wchodzącego na pasy. Jadąc torowiskiem, środkiem jezdni, przejechał mężczyźnie po stopach. Kierowca auta najpierw sprawdził stan samochodu, potem zainteresował się pieszym.

Zdarzenie miało miejsce 12 lutego na ulicy Nowowiejskiej we Wrocławiu. Jeden z kierowców nagrał przebieg sytuacji kamerką samochodową. Film został umieszczony na kanale "Stop Cham".

OGLĄDAJ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Kołami po stopach

Tamtego dnia na wrocławskich ulicach i chodnikach zalegało jeszcze sporo śniegu. Autor nagrania powoli zbliża się do przejścia. Dostrzegłszy pieszego, zwalnia i pozwala mu wejść na pasy.

Widząc zachowanie kierowcy, pieszy żwawym krokiem wszedł na przejście, rzucił jeszcze okiem w prawą stronę i zrobił kilka kroków do przodu. Nie zauważył, że torowiskiem tramwajowym jedzie czarne audi. Mężczyzna najpierw odbił się od boku samochodu, a sekundę później tylne koła auta przejechały mu po stopach.

Auto przejechało pieszemu po stopachYoutube Stop Cham

Pieszy, nieco kulejąc, wszedł na chodnik. Kierowca audi zatrzymał się na środku drogi i zaczął oglądać prawy bok samochodu. To pierwsze, co zrobił po wyjściu z auta. Dopiero w drugiej kolejności poszedł zamienić kilka słów z pieszym.

Nagranie kończy się w momencie, kiedy obaj mężczyźni pozostają na miejscu zdarzenia. Biuro prasowe wrocławskiej policji będzie ustalać, czy na miejsce wezwano patrol, czy też obaj uczestnicy zdarzenia dogadali się między sobą.

Autor:ib/ec

Źródło: Stop Cham

Źródło zdjęcia głównego: Youtube Stop Cham

Pozostałe wiadomości