TVN24 | Wrocław

Młynkiem do pieprzu uszkodził samochód. "Zrobił to, ponieważ nie lubi niemieckich aut"

TVN24 | Wrocław

Autor:
akr//now
Źródło:
TVN24
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który uszkodził auto młynkiem do pieprzu
Komenda Miejska Policji we WrocławiuPolicjanci zatrzymali mężczyznę, który uszkodził auto młynkiem do pieprzu

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który przyznał się, że uszkodził maskę i dach osobowego bmw, uderzając w nie kilkakrotnie drewnianym młynkiem do pieprzu. "Zrobił to, ponieważ nie lubi niemieckich aut" – podali funkcjonariusze, przytaczając jego wyjaśnienia. 63-latek odpowie przed sądem, grozić mu może nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji i Patrolowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu interweniowali na ulicy Świętego Antoniego na Starym Mieście po zgłoszeniu dotyczącym zdewastowania zaparkowanego tam pojazdu. Na miejscu spotkali mężczyznę, którego wygląd odpowiadał podanemu rysopisowi sprawcy.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO

Google Maps

Okazał się nim 63-latek, który w rozmowie z mundurowymi przyznał się do zniszczenia zaparkowanego nieopodal osobowego bmw. Jak przekazała wrocławska policja, mężczyzna "drewnianym młynkiem do pieprzu kilkakrotnie uderzył w maskę oraz dach pojazdu", uszkadzając w ten sposób części samochodu. "Zrobił to, ponieważ nie lubi niemieckich aut" – przekazali funkcjonariusze w komunikacie, przytaczając wyjaśnienia mężczyzny.

63-latek został zatrzymany i spędził noc w policyjnym areszcie. Będzie odpowiadał przed sądem. Uszkodzenie cudzej rzeczy może wiązać się z karą nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Zniszczył auto młynkiem do pieprzuKomenda Miejska Policji we Wrocławiu

Autor:akr//now

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Pozostałe wiadomości