"Doszło do awantury", pobity mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Poszukują osób z nagrania

Autor:
MAK/gp
Źródło:
TVN24
Do zdarzenia doszło we Wrocławiu
Do zdarzenia doszło we WrocławiuGoogle Earth
wideo 2/7
Google EarthDo zdarzenia doszło we Wrocławiu

Pobity mężczyzna w ciężkim stanie przebywa w szpitalu we Wrocławiu. Trafił tam po awanturze z udziałem kilku osób. Policjanci publikują teraz nagranie, na którym widać osoby mogące mieć związek z pobiciem.

Do awantury z udziałem kilku osób doszło w piątek po godzinie 5 rano na terenie Pasażu Niepolda we Wrocławiu. - Dla jednego z nich zakończyło się to, niestety, poważnym uszczerbkiem na zdrowiu. Poszkodowany mężczyzna przebywa obecnie w szpitalu, jego stan jest ciężki - informuje aspirant sztabowy Łukasz Dutkowiak z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Po otrzymaniu zgłoszenia funkcjonariusze od razu zajęli się sprawą. Zabezpieczyli również zapisy z kamer monitoringu.

Rozpoznajesz tych mężczyzn?

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO

- Z uwagi na fakt, że prowadzone pod nadzorem prokuratury działania nie doprowadziły do ustalenia osób mogących mieć związek z pobiciem mężczyzny, podjęto decyzje o publikacji ich wizerunku - dodaje Dutkowiak.

Policjanci zwracają się z prośbą do mieszkańców Wrocławia, którzy posiadają jakiekolwiek informacje w sprawie lub inne mogące przyczynić się do ustalenia osób mogących mieć z nią bezpośredni związek, o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub telefonicznie pod numerem +48 601 701 056.

Autor:MAK/gp

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości