TVN24 | Wrocław

Kolizja na autostradzie A4. Nieoficjalnie: za kierownicą audi Beata Szydło

TVN24 | Wrocław

Autor:
ib/
tam
Źródło:
TVN24, PAP
Kolizja na autostradzie A4. Nieoficjalnie: jednym z samochodów jechała Beata Szydło
Kolizja na autostradzie A4. Nieoficjalnie: jednym z samochodów jechała Beata Szydło24wroclaw.pl
wideo 2/2
24wroclaw.plKolizja na autostradzie A4. Nieoficjalnie: jednym z samochodów jechała Beata Szydło

W poniedziałek rano na autostradzie A4 w pobliżu Wrocławia osobowy ford najechał na tył innego samochodu. Według nieoficjalnych informacji za kierownicą audi siedziała europosłanka i była premier Beata Szydło.

Jak poinformował sierżant sztabowy Paweł Noga z biura prasowego wrocławskiej policji, w poniedziałek około godziny 7.30, na 159. kilometrze autostrady A4 w kierunku Wrocławia, doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Nieoficjalnie: za kierownicą audi Beata Szydło, mandat dla kierowcy

- Mężczyzna kierujący fordem nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył osobowego audi. W związku z tym został on ukarany mandatem karnym. Żaden z uczestników zdarzenia nie ucierpiał. Zostało ono zakwalifikowane jako kolizja. Każdy z kierujących był trzeźwy - powiedział Noga.

Portal 24wroclaw.pl - powołując się na relacje świadków zdarzenia - poinformował, że za kierownicą audi siedziała europosłanka Beata Szydło.

Policja nie podaje jednak tożsamości uczestników kolizji. Nie potwierdza też, że brała w niej udział była premier i europosłanka. - Fordem kierował mężczyzna, a audi prowadziła kobieta - przekazuje Łukasz Dutkowiak, rzecznik wrocławskiej policji. I dodaje, że uszkodzenia w audi były na tyle nieznaczne, że kierująca nim kobieta mogła ruszyć w dalszą podróż.

O sprawę zapytaliśmy w biurze poselskim Beaty Szydło w Oświęcimiu. Pracownik biura przekazał jednak, że nie jest upoważniony do przekazywania tego typu informacji.

Audi, które brało udział w kolizji24wroclaw.pl

Autor:ib/ tam

Źródło: TVN24, PAP

Źródło zdjęcia głównego: 24wroclaw.pl

Pozostałe wiadomości