Wrocław

Tłumy po wejściówki na trening

Wrocław

TVN 24 Wrocław | tvn 24Kibice w kolejce po wejściówki na trening czeskich piłkarzy

Wejściówki na otwarty trening reprezentacji Czech przyciągnęły tłumy. Tylko w 15 minut rozeszło się ponad 300 osób zaproszeń.

Już w najbliższy poniedziałek podopieczni Michala Bilka pojawią się na pierwszym treningu przed Euro. Wszystko to w blasku fleszy i ponad 5000 publiczności.

- Drugiej takiej okazji nie będzie, żeby zobaczyć reprezentację narodową z tak bliska - ekscytował się właściciel świeżo nabytych wejściówek. – Na meczu to nie to samo, są inne emocje – dodał.

300 wejściówek w 15 minut

Zaproszenia rozchodzą się, jak świeże bułeczki. – W ciągu 15 minut z kas ubyło 300 wejściówek – wyliczyła Karolina Grzyb ze Śląska Wrocław. To właśnie na obiekcie wrocławskiego klubu WKS trenować będą czescy piłkarze.

– Mamy ponad 2000 wejściówek. Jeżeli nadal będą rozchodziły się w takim tempie, to w piątek rozdamy ostatnie - dodaje Grzyb.

Zaproszenia na treningi można odbierać od 14:00 do 19:00 w kasach WKS Śląsk przy ul. Oporowskiej.

Dla tych, którzy nie mogą zjawić się na poniedziałkowym treningu, mamy dobrą wiadomość. Czesi planują jeszcze jeden trening otwarty, na który również będzie można nabyć wejściówki. Szczegóły już wkrótce.

Autor: balu/par

Źródło zdjęcia głównego: TVN 24 Wrocław | tvn 24

Pozostałe wiadomości