Wybił szyby w radiowozach oraz w komisariacie i poszedł do domu. Znalazł go policyjny pies

Autor:
tam/gp
Źródło:
policja Lubin
Zniszczył szyby w radiowozach, wytropił go policyjny pies (materiał z 19.01.2021)
Zniszczył szyby w radiowozach, wytropił go policyjny pies (materiał z 19.01.2021)policja Lubin
wideo 2/6
policja LubinZniszczył szyby w radiowozach, wytropił go policyjny pies

23-letni mieszkaniec gminy Ścinawa (województwo dolnośląskie) został zatrzymany przez policjantów. Wszystko dlatego, że wcześniej z drewnianym kijem ruszył na zaparkowane radiowozy. W wytropieniu wandala pomógł policyjny pies.

W sobotni poranek policjanci z Lubina otrzymali informację o tym, że ktoś niszczy ich radiowozy. Gdy mundurowi pojawili się na miejscu, wandala już tam nie było. Były za to zaparkowane policyjne auta, a dwa z nich miały wybite szyby. Te były uszkodzone także w oknach budynku komisariatu. OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W INTERNECIE >>>

Wybił szyby w radiowozach, namierzył go policyjny piespolicja Lubin

Wandala pomógł znaleźć policyjny pies

By odnaleźć osobę, która zniszczyła radiowozy, sprowadzono psa z policji w Kamiennej Górze. - Jukon podjął trop i doprowadził funkcjonariuszy pod drzwi mieszkania, w którym ukrywał się podejrzewany o zniszczenie policyjnego mienia – relacjonuje Sylwia Serafin z policji w Lubinie. I dodaje, że zatrzymany to 23-letni mieszkaniec gminy Ścinawa. Nie wiadomo, dlaczego mężczyzna w sobotni poranek postanowił zniszczyć zaparkowane radiowozy. - Za pomocą drewnianego kija wyładował swoją agresję i wybił szyby w policyjnych samochodach oraz w komisariacie. Łączne straty oszacowano na ponad dwa tysiące złotych – przekazuje Serafin. 23-latkowi grozi teraz do pięciu lat więzienia. Już wcześniej miał problemy z prawem, posiada między innymi aktywny zakaz stadionowy.

Z drewnianym kijem na policyjne radiowozypolicja Lubin
23-latka, który zniszczył policyjne radiowozy, zatrzymano na terenie gminy ŚcinawaGoogle Maps

Autor:tam/gp

Źródło: policja Lubin

Źródło zdjęcia głównego: policja Lubin

Pozostałe wiadomości