Wrocław

"Queen of Poland" dostała... odkurzacz wysadzany kryształami

Wrocław


Ma 177 centymetrów wzrostu i wymiary 86/61/90. W sobotę wieczorem wrocławianka Anna Lenarcik zdobyła tytuł Queen of Poland. Oprócz korony dostała... odkurzacz wysadzany tysiącem kamieni Swarovskiego.

- Bardzo się denerwowałam i przeżywałam ten konkurs. To było niesamowite uczucie, gdy na scenie zostało tylko kilka dziewczyn, a ja usłyszałam swoje nazwisko. Nie mogłam w to uwierzyć - przyznaje Anna Lenarcik, wybrana na Queen of Poland.

Sesja z odkurzaczem

Konkurs odbył się w budynku Sky Tower we Wrocławiu. Tydzień wcześniej spośród 50 kandydatek wyłoniono finałową czternastkę.

Podczas sobotniej gali dziewczyny prezentowały swoje wdzięki m.in. w sukniach ślubnych, bieliźnie i strojach kąpielowych. Była też sesja z... odkurzaczem, który wysadzany jest tysiącem kamieni Swarovskiego i był zarazem główną nagrodą w konkursie.

Wieczorem okazało się, że najpiękniejszą spośród dziewczyn jest 22 latka z Wrocławia. Mająca 177 cm wzrostu blondynka, o wymiarach 86/61/90, z dumą prezentowała nałożoną na głowę koronę. I Wicemiss została Aleksandra Tomala z Warszawy, a II Wicemiss Magdalena Tasarek z Legnicy.

Finał w Las Vegas

Oprócz odkurzacza z błyskotkami Lenarcik otrzymała zestaw kosmetyków. Będzie też reprezentować Polskę na konkursie, który na przełomie września i października odbędzie się w Las Vegas.

- Dobrze się czuję na scenie i to dla mnie wielka przygoda. Cieszę się, że będę mogła powalczyć o główną koronę. Na pewno będę się starała i dam z siebie wszystko - zapowiada Queen od Poland.

Autor: ansa/roody / Źródło: TVN24 Wrocław

Pozostałe wiadomości