TVN24 | Wrocław

Pijany kierowca wypadł z drogi. Auto utknęło między drzewami

TVN24 | Wrocław

Autor:
ib
Źródło:
Policja Strzelce Opolskie
Auto zawisło między drzewami
Auto zawisło między drzewamiPolicja Strzelce Opolskie
wideo 2/6
Policja Strzelce OpolskieAuto zawisło między drzewami

Na drodze nieopodal Ozimka (Opolskie) 40-letni mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z drogi. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Jego auto zakleszczyło się między dwoma drzewami.

W piątek około godziny 21.30 dyżurny policji w Strzelcach Opolskich otrzymał zgłoszenie o groźnie wyglądającym wypadku na trasie Sporók-Staniszcze Wielkie. Na miejsce skierowano patrol drogówki.

OGLĄDAJ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Kierowca pijany

- Policjanci ustalili, że kierowca stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wypadł z drogi. Pojazd został zakleszczony między dwoma przydrożnymi drzewami. W samochodzie, prócz kierowcy, znajdował się 56-letni pasażer. W wyniku zdarzenia żaden z mężczyzn nie został ranny. W trakcie czynności kierowcę audi przebadano alkomatem. Wynik badania to ponad półtora promila alkoholu w jego organizmie - informuje Marta Białek, rzeczniczka policji w Strzelcach Opolskich.

Kierowca był pijanyPolicja Strzelce Opolskie

Funkcjonariusze zatrzymali 40-latkowi prawo jazdy. Jego auto odholowano na parking strzeżony. Mężczyzna stanie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zdarzenia drogowego. Grozi mu wysoka grzywna, kara do dwóch lat więzienia oraz co najmniej trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Autor:ib

Źródło: Policja Strzelce Opolskie

Źródło zdjęcia głównego: Policja Strzelce Opolskie

Pozostałe wiadomości