Wrocław

Otwarcie Sky Tower: Wałęsa w środę, wrocławianie od czwartku

Wrocław

Bartosz JacożyńskiSky Tower szykuje się na przyjęcie gości

Ponad sto czterdzieści butików, restauracje, centrum sportowe i medyczne w czwartek otworzy swoje drzwi na klientów. Już w środę wieczorem Ryszard Czarnecki przetnie jednak symboliczną wstęgę - w obecności Lecha Wałęsy, Leszka Balcerowicza i 600 zaproszonych gości.

- To będzie inauguracja całej inwestycji, nie tylko galerii - zapowiedział Wojciech Sury, rzecznik Sky Tower. - Gotowa jest już konstrukcja i szklana elewacja. Trwają już prace wykończeniowe w apartamentach i ostatnie poprawki w części sklepowej - opowiadał.

Do otwarcia bram wejściowych dla kupujących i zwiedzających pozostało niewiele czasu.

Sky Tower szykuje się na przyjęcie gościBartosz Jacożyński

- Przede wszystkim sprzątamy, skoro już zaraz mamy gości - żartował jeszcze we wtorek po południu Sury. - Pracownicy zamiatają, wynoszą folie, najemcy dowożą ostatnie elementy. Jesteśmy na finiszu - dodał.

Wstążka na inaugurację

Nowa wrocławska galeria będzie mieć trzy poziomy, na których pomieści sklepy, restauracje, kawiarnie, klub fitness, SPA i centrum medyczne. Nowością dla klientów będzie duży butik, w którym na 650 metrach kwadratowych będzie można znaleźć kolekcje czołowych polskich projektantów. Oficjalne otwarcie powierzchni handlowej już w czwartek.

Na zakupy do najwyższego wieżowca w mieście będzie się można wybrać w czwartek od 10.00 rano.

Sky Tower już czeka na inaugurację owinięty czerwoną wstążką.

Kompleks w całości będzie gotowy pod koniec tego roku.

Autor: Olga Bierut/par

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Jacożyński

Pozostałe wiadomości