Auta skasowane po czołowym zderzeniu. Kierująca polonezem ciężko ranna

Wrocław

Polonez rozbity po czołowym zderzeniuOSP w Przemkowie/KPP Polkowice
wideo 2/3

Na drodze krajowej numer 12 w okolicy Nowego Dworu (Dolnośląskie) polonez zderzył się czołowo z fordem. Trzy osoby uczestniczące w wypadku trafiły do szpitala. 24-latka kierująca polonezem jest w ciężkim stanie.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny policji w Polkowicach otrzymał w poniedziałek około godziny 17. Na miejscu pojawili się funkcjonariusze, kilka zastępów straży pożarnej i śmigłowiec LPR.

Czołowe zderzenie

- Jak wstępnie ustalili policjanci, 24-letnia kierująca polonezem, z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na łuku drogi na przeciwległy pas i zderzyła się z fordem, kierowanym przez 50-letniego mężczyznę. W tym aucie znajdowała się również 23-letnia córka kierowcy. Obydwoje, po wydostaniu z pojazdu przez służby ratownicze, zostali przewiezieni do szpitala w Głogowie - informuje Przemysław Rybikowski, oficer prasowy policji w Polkowicach.

W znacznie gorszym stanie była 24-latka z poloneza. Nieprzytomna, w ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala w Zielonej Górze.

Na miejscu zdarzenia do późnego wieczora policjanci zabezpieczali ślady. Szczegółowe okoliczności wypadku będą przez nich wyjaśniane.

Do zdarzenia doszło na dk 12:

Mapa Targeo

Autor: ib/ ks / Źródło: TVN24 Wrocław

Źródło zdjęcia głównego: KPP Polkowice