TVN24 | Wrocław

Dachowanie w przydrożnym rowie. Z imprezy wracało czterech młodych mężczyzn. Wszyscy pijani, łącznie z kierowcą

TVN24 | Wrocław

Autor:
ib//rzw
Źródło:
tvn24.pl
Czterech pijanych mężczyzn wracało samochodem z imprezy
Czterech pijanych mężczyzn wracało samochodem z imprezyPolicja Namysłów
wideo 2/6
Policja NamysłówCzterech pijanych mężczyzn wracało samochodem z imprezy

Bmw dachowało w przydrożnym rowie w miejscowości Niwki na Opolszczyźnie. Samochodem kierował 20-latek, który miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Po imprezie odwoził trzech, także pijanych, kolegów.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 9 stycznia rano. Na zakręcie w Niwkach na Opolszczyźnie osobowe bmw wypadło z drogi i dachowało w rowie. Pojazdem jechało czterech młodych mężczyzn. Jak później ustalili policjanci, wracali z imprezy do domu.

OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Wszyscy pijani

- Zastani na miejscu zdarzenia mężczyźni byli pod widocznym działaniem alkoholu. Jeden, z obrażeniami głowy, wymagał pomocy lekarskiej. Karetką został przetransportowany do szpitala. Kierujący 20-latek w chwili zatrzymania miał blisko dwa promile w wydychanym powietrzu - przekazuje Paweł Chmielewski, rzecznik namysłowskiej policji.

Wszyscy czterej mężczyźni jadący samochodem byli pijaniPolicja Namysłów

Po wytrzeźwieniu 20-latek usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, do czego się przyznał. Funkcjonariusze zatrzymali mu uprawnienia do kierowania, które posiadał od pół roku. Dodatkowo odpowie za kierowanie pojazdem niedopuszczonym do ruchu, jako że dowód rejestracyjny został zatrzymany kilkanaście dni wcześniej za nieprawidłowości w stanie technicznym samochodu.

Podejrzanemu grozi kilkutysięczna grzywna, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet do dwóch lat więzienia.

Autor:ib//rzw

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Policja Namysłów

Pozostałe wiadomości