TVN24 | Wrocław

Staranował ogrodzenie, uderzył w dom. "W aucie butelki po wódce, w organizmie prawie trzy promile"

TVN24 | Wrocław

Autor:
tam/gp
Źródło:
TVN24/policja Jawor
Wypadł z drogi, staranował ogrodzenie, uderzył w budynek. Był pijany
Wypadł z drogi, staranował ogrodzenie, uderzył w budynek. Był pijanypolicja Jawor
wideo 2/10
policja JaworWypadł z drogi, staranował ogrodzenie, uderzył w budynek. Był pijany

Niemal trzy promile alkoholu w organizmie miał 38-latek, który uderzył w ścianę jednego z budynków w Jaworze (województwo dolnośląskie). Wcześniej mężczyzna jechał za szybko i staranował ogrodzenie posesji. Kierowca został zatrzymany.

W trakcie nocnego patrolu ulic Jawora policjanci zauważyli kierowcę, który jechał szybciej niż powinien. Zanim jednak zatrzymali go do kontroli mężczyzna doprowadził do kolizji. - Na łuku drogi stracił panowanie nad autem, przejechał przez pas zieleni, staranował ogrodzenie jednej z przydrożnych posesji, a w końcu uderzył w ścianę budynku mieszkalnego - relacjonuje Ewa Kluczyńska z policji w Jaworze. OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W INTERNECIE >>>

Wypadł z drogi, staranował ogrodzenie i uderzył w budynekpolicja Jawor

Był pijany

38-latek został zatrzymany przez mundurowych. Okazało się, że był pijany.- W jego samochodzie policjanci znaleźli puste butelki po wódce. Badanie wykazało, że kierowca miał ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. Swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem stworzył olbrzymie zagrożenie nie tylko dla siebie, ale też dla innych uczestników ruchu. Teraz za jazdę na podwójnym gazie kierowcy grożą dwa lata pozbawienia wolności - przekazuje Kluczyńska.

Na szczęście, mężczyzna nie wymagał hospitalizacji.

Do zdarzenia doszło w JaworzeGoogle Maps

Autor:tam/gp

Źródło: TVN24/policja Jawor

Źródło zdjęcia głównego: policja Jawor

Pozostałe wiadomości