TVN24 | Wrocław

Brzeg na Opolszczyźnie. Luksusowym mercedesem wjechał w garaże. Mandat 1200 złotych i sześć punktów karnych

TVN24 | Wrocław

Autor:
ib
Źródło:
TVN24 Wrocław
Kierowca mercedesa wjechał w garaże
Kierowca mercedesa wjechał w garażePaweł / Brzeg24.pl
wideo 2/6
slideshow igor

Kierowca mercedesa stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z drogi. Auto zniszczyło dwie bramy garażowe i ścianę oddzielającą pomieszczenia. Mężczyzna przyznał policjantom, że "nie opanował mocy" swojego samochodu. Do kolizji doszło w Brzegu na Opolszczyźnie.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 21. Policjanci wezwani na ulicę Łokietka w Brzegu zastali na miejscu kompletnie zniszczone dwa garaże i rozbitego luksusowego mercedesa. 47-letni kierowca był trzeźwy i nie odniósł poważniejszych obrażeń. Był natomiast zszokowany sytuacją.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Nie opanował mocy auta

- Mężczyzna nie do końca wiedział, jak do tego doszło, nie potrafił tego wyjaśnić. Przyznał, że nie opanował mocy auta. Jechał drogą, z której nagle go wyrzuciło. Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 1200 złotych oraz sześcioma punktami karnymi. Zatrzymano też dowód rejestracyjny samochodu. Na miejscu pojawił się właściciel garaży. Obaj panowie dogadali się, że sprawca pokryje koszty remontu budynku - mówi aspirant Patrycja Kaszuba, rzeczniczka brzeskiej policji.

Mercedesa z miejsca zdarzenia zwoziła lawetaPaweł / Brzeg24.pl

Uderzenie było na tyle silne, że w aucie wystrzeliły poduszki powietrzne. Cały przód pojazdu został poważnie uszkodzony. Z kierowcą jechał pasażer, on też nie ucierpiał.

Autor:ib

Źródło: TVN24 Wrocław

Źródło zdjęcia głównego: Paweł / Brzeg24.pl

Pozostałe wiadomości