TVN24 | Wrocław

Zakłócali na skwerku ciszę nocną. Gdy przyjechał radiowóz, zaatakowali dwóch policjantów

TVN24 | Wrocław

Autor:
tm/gp
Źródło:
TVN24
Bolesławiec. Dwóch policjantów zaatakowanych podczas interwencji. Napastnicy rzucili się na radiowóz
Bolesławiec. Dwóch policjantów zaatakowanych podczas interwencji. Napastnicy rzucili się na radiowózTVN24
wideo 2/6
Bolesławiec

Dwóch policjantów zostało zaatakowanych podczas interwencji na jednym ze skwerów w Bolesławcu (Dolnośląskie), gdzie grupa osób zakłócała ciszę nocną. Na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń.

Wszystko działo się na skwerku przy alei Partyzantów w Bolesławcu. - Z tego co mówią mieszkańcy, wieczorami zbiera się w tym miejscu zazwyczaj kilkanaście – kilkadziesiąt osób i zachowują się głośno. Tak było też w piątek wieczorem – powiedziała w niedzielę (5 czerwca), na antenie TVN24, nasza reporterka Olga Mildyn.

Zaatakowali policjantów, którzy przyjechali na interwencjęInternauta

Rzucili się na radiowóz

Po godzinie 22 jeden z mieszkańców wezwał policję w związku z zakłócaniem ciszy nocnej. Na miejsce został wysłany patrol. Grupa osób zaatakowała policjantów. Dwaj funkcjonariusze trafili do szpitala, ale po badaniu mogli wrócić do domów.

Na miejscu trwała zaś obława na agresorów. 

Czekają na wyniki badań krwi

- Wiemy, że do tej pory zatrzymano pięć osób, ale policjanci mówią, że cały czas szukają kolejnych, które mogły brać udział w tym, co się tu działo – zaznaczyła nasza reporterka.

Z informacji, jakie uzyskaliśmy od aspirant sztabowej Moniki Kalety z zespołu prasowego dolnośląskiej policji wynika, że zatrzymani przebywają w policyjnym areszcie. Policja czeka na wyniki badań krwi na obecność środków odurzających.

Czytaj też: Kierowca autobusu zwrócił uwagę agresywnym pasażerom, został pobity. Jeden z napastników chce iść do więzienia

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO
Do zdarzenia doszło w Bolesławcu na skwerku przy alei Partyzantów

Autor:tm/gp

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Internauta

Pozostałe wiadomości