Wybił szyby w sądzie i od razu trafił do więzienia

Autor:
tam/gp
Źródło:
policja Bolesławiec
Wybił okna w sądzie, trafił za kratki (materiał z 5.03.2021)
Wybił okna w sądzie, trafił za kratki (materiał z 5.03.2021)policja Bolesławiec
wideo 2/22
policja BolesławiecWybił okna w sądzie, trafił za kratki

Stanął przed budynkiem Sądu Rejonowego w Bolesławcu i wymierzył granitową kostką w okna budynku. Wybił trzy szyby. Gdy został zatrzymany, okazało się, że jest recydywistą. Za zniszczenie sądu będzie musiał jeszcze odpowiedzieć, ale na razie trafił na rok do więzienia za inne przestępstwa.

- Mężczyzna bez powodu rzucił kostką granitową w okna budynku sądu i wybił trzy szyby. Po otrzymaniu zgłoszenia o tej sprawie funkcjonariusze podjęli działania w celu zlokalizowania sprawcy – informuje Anna Kublik-Rościszewska z policji w Bolesławcu. I dodaje, że podejrzewanego mężczyznę udało się zatrzymać na jednej z ulic miasta. 35-latek był pijany. OGLĄDAJ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Mężczyzna wybił okna w budynku sądu w Bolesławcupolicja Bolesławiec

Trafił do więzienia, bo miał już do odbycia jedną karę

Mężczyzna usłyszał zarzut chuligańskiego zachowania i uszkodzenia mienia. Okazało się, że na swoim koncie miał już wcześniej podobne przestępstwa. A za działanie w warunkach recydywy grozi mu teraz do 7,5 roku pozbawienia wolności. 35-latek i tak trafił prosto za kraty zakładu karnego. - Miał do odbycia karę roku pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa – przekazuje policjantka.

35-latek został zatrzymany przez policjępolicja Bolesławiec
Zniszczył szyby Sądu Rejonowego w Bolesławcu, trafił do więzienia za inne przestępstwaGoogle Maps

Autor:tam/gp

Źródło: policja Bolesławiec

Źródło zdjęcia głównego: policja Bolesławiec

Pozostałe wiadomości