TVN24 | WOŚP 2022

WOŚP. Laudacja ślubna od Szymona Majewskiego do wylicytowania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

TVN24 | WOŚP 2022

Autor:
mart//rzw
Źródło:
TVN24
Laudacja ślubna od Szymona Majewskiego do wylicytowania na WOŚP
Laudacja ślubna od Szymona Majewskiego do wylicytowania na WOŚPTVN24
wideo 2/5
TVN24Laudacja ślubna od Szymona Majewskiego do wylicytowania na WOŚP

Szymon Majewski zadeklarował, co tym razem wystawia na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie to laudacja ślubna, którą przygotuje i wykona wspólnie z Joanną Kołaczkowską z kabaretu Hrabi. - To jest trochę taki roast, trochę taki stand-up, bo osoby się śmieją, odnajdują się w tym - opisywał na antenie TVN24 w niedzielę. Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia.

Szymon Majewski w niedzielę na antenie TVN24 poinformował, że na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawił laudację ślubną. - Razem z Joasią Kołaczkowską z Kabaretu Hrabi wpadliśmy na taki pomysł. Zresztą ja dwa lata temu sam taką mowę ślubną wygłosiłem, ale w tym roku robię to razem z Joasią Kołaczkowską. Ona mnie wesprze - mówił.

Zaznaczył, że Kołaczkowska "świetnie śpiewa". - Może nawet jeszcze dodamy do tego jakiś miniprzebój ślubny - powiedział.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO

Jerzy Owsiak o 30. finale WOŚP: wszystko jest już zapięte na ostatni guzik
Jerzy Owsiak o 30. finale WOŚP: wszystko jest już zapięte na ostatni guzikTVN24

Majewski o tworzeniu laudacji ślubnej

- Dwa lata temu to się sprawdziło. Pan wylicytował, wygłosiłem na ślubie, małżeństwo - z tego co wiem - cały czas trwa, bo ta moja mowa ślubna zawiera gwarancję długiego pożycia. Ja już z moją małżonką jestem 28 lat, w związku z tym jakby przelewam tą zdolność na osoby, którym tę mowę wygłoszę - zachwalał.

ZOBACZ NASZ SPECJALNY SERWIS WOŚP 2022 W TVN24

Wyjaśnił, że gdy przygotowuje się do laudacji, poznaje rodzinę i znajomych państwa młodych, a potem tworzy listę cech i historyjek, z których kompiluje spersonalizowaną przemowę. - To jest trochę taki roast, trochę taki stand-up, bo osoby się śmieją, odnajdują się w tym - mówił. Do mowy dołączony zostanie certyfikat z podpisami Majewskiego i Kołaczkowskiej. 

30. finał Orkiestry odbędzie się 30 stycznia. Orkiestra zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Podczas 30. Finału WOŚP zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci
Podczas 30. Finału WOŚP zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieciTVN24

Autor:mart//rzw

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości