TVN24 | WOŚP 2022

30. finał WOŚP. Wizyta na planie "MasterChefa" do wylicytowania na aukcji

TVN24 | WOŚP 2022

Autor:
pp,
akw//now
Źródło:
TVN24
Michel Moran o licytacji wizyty na planie "MasterChefa"
Michel Moran o licytacji wizyty na planie "MasterChefa"TVN24
wideo 2/8
TVN24Michel Moran o licytacji wizyty na planie "MasterChefa"

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę. Na jednej z aukcji można wylicytować wizytę na planie "MasterChefa" oraz spotkanie z jurorami tego programu - Magdą Gessler, Anią Starmach i Michelem Moranem. - To coś wyjątkowego być tak blisko tak pięknego programu, który trwa już od ponad 10 lat - mówił Moran w TVN24.

Zwycięzca licytacji organizowanej w ramach 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wygra wizytę na planie programu "MasterChef" i spotkanie z jurorami - Magdą Gessler, Anią Starmach i Michelem Moranem. Nagrodą będzie dzień na planie zdjęciowym, zobaczenie kulisów programu, a także możliwość rozmowy i zrobienia sobie zdjęć z jurorami programu.

ZOBACZ NASZ SPECJALNY SERWIS WOŚP 2022 W TVN24 >>>

- Mnóstwo ludzi zadaje mi pytanie, jak to jest, Michel, na planie "MasterChefa". Czy ludzie tam naprawdę gotują? - powiedział we wtorek w poranku "Wstajesz i wiesz" Michel Moran, jeden z jurorów programu. - Myślę, że to jest okazja zobaczyć, jak uczestnicy, jurorzy i cała maszyna kuchni "MasterChefa" działa. To coś wyjątkowego być tak blisko tak pięknego programu, który trwa już od ponad 10 lat - mówił gość TVN24.

Licytuj także: Dzień w redakcji TVN24 Przypinka od Piotra Marciniaka Spotkanie przed programem "Tak jest" Mecz squasha z Konradem Piaseckim Obraz od Moniki Olejnik Ramka z okazji 20-lecia TVN24

ZOBACZ WIĘCEJ AUKCJI GWIAZD TVN I TVN24 na WOŚP

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 30 stycznia. Orkiestra gra dla polskiej okulistyki.

W ciągu 29 finałów WOŚP zebrała i przeznaczyła na wsparcie polskiej medycyny ponad 1,5 miliarda złotych i kupiła ponad 67 300 urządzeń. 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę, 30 stycznia.

Jurek Owsiak zaprasza do wzięcia udziału w 30. finale WOŚP
Jurek Owsiak zaprasza do wzięcia udziału w 30. finale WOŚPWOŚP

Autor:pp, akw//now

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości