Joński i Szczerba zrobią "wiosenne porządki". Aukcja zakończona

TVN24 | WOŚP 2021

Autor:
akr/kab
Źródło:
tvn24.pl
Owsiak: WOŚP to my wszyscy, to nasza polska tradycjaTVN24
wideo 2/35
Owsiak: WOŚP to my wszyscy, to nasza polska tradycja

"My się żadnej pracy nie boimy. Bo zwyczajnie jesteśmy posłami od ciężkiej roboty" – tak o swojej aukcji na rzecz 29. Finału WOŚP piszą posłowie Dariusz Joński i Michał Szczerba, którzy zrobią dla zwycięzcy "wiosenne porządki". W środę po południu licytacja zakończyła się i osiągnęła ponad 10 tysięcy złotych.

Posłowie Koalicji Obywatelskiej Dariusz Joński i Michał Szczerba wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku na aukcję wystawili zrobienie "wiosennych porządków". Aukcja zakończyła się w środę po południu, a jej zwycięzca zaoferował 10 199 złotych.

SPECJALNY SERWIS TVN24.PL O 29. FINALE WOŚP

"Zrobimy porządki w Twoim mieszkaniu, domu i ogrodzie. Umyjemy okna, pomalujemy ściany, posprzątamy w garażu i magazynie. Zrobimy porządki w ogrodzie. Przypilnujemy dzieci, zaopiekujemy się seniorką lub seniorem i ugotujemy obiad. Chętnie poznamy Twoich najbliższych i sąsiadów. Opowiadając o naszych ulubionych książkach, odkurzymy Twoją biblioteczkę. Opowiemy o kulisach naszych kontroli poselskich. Zdradzimy nikomu nieznane informacje, jak dotarliśmy do legendarnej już umowy na respiratory!" – wyliczają Szczerba i Joński.

"Wybierzemy wspólnie piękny, wiosenny dzień"

"Na co dzień robimy porządki w ministerstwach i urzędach. Na tym się znamy bardzo dobrze. Postanowiliśmy w tym roku przekazać na aukcję coś, co jest nam naprawdę bliskie: siebie!" – deklarują posłowie w opisie swojej aukcji, oferując ośmiogodzinny dzień ich pracy.

"Zrobimy dla Ciebie wiosenne porządki! To nie wspólna kawa czy zaproszenie na obiad, albo książka z autografem. Ale dzień ciężkiej pracy" – zapewniają, dodając, że dojadą do dowolnego miejsca.

Porządki zostaną wykonane "w dowolnym dniu, wolnym od obowiązków poselskich". "Wybierzemy wspólnie piękny, wiosenny dzień" – czytamy. Według informacji zamieszczonych w opisie aukcji, ma być to data pomiędzy 21 marca a 21 czerwca.

"My się żadnej pracy nie boimy. Bo zwyczajnie jesteśmy posłami od ciężkiej roboty" – dodają posłowie.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO

Autor:akr/kab

Źródło: tvn24.pl