"Po prostu wyjątkowi". Akrobaci zwycięzcami "Mam Talent!"

TVN24

TVNW sobotę poznaliśmy zwycięzców 12

Za nami finał programu "Mam Talent". 12. edycję programu wygrał duet tancerzy - akrobatów: Marysia Gawlik i Julian Waglewski. W nagrodę otrzymali 300 tysięcy złotych. - W ogóle się tego nie spodziewaliśmy - przyznała akrobatka. - W naszych edycjach było już bardzo dużo par akrobatycznych, ale wy jesteście po prostu wyjątkowi - mówiła do zwycięzców jedna z jurorek, aktorka Małgorzata Foremniak.

Uczestników oceniało jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola i Małgorzata Foremniak, ale ostateczny werdykt należał do widzów. To oni zdecydowali, że zwycięstwem mogli pochwalić się Marysia i Julian.

"Wy jesteście po prostu wyjątkowi"

Marysia zajmuje się głównie akrobatyką powietrzną – tańcem na szarfie, hamaku, kole, a także na ścianie. Prowadzi zajęcia akrobatyczne dla dzieci i dorosłych. Julian to artysta cyrkowy, na co dzień występuje na różnego rodzaju wydarzeniach artystycznych oraz w spektaklach teatralnych. Głównym pokazem w jego wykonaniu jest akrobatyka w kole, jednak pracuje także używając wielu innych umiejętności, np. żonglerskich.

- W naszych edycjach było już bardzo dużo par akrobatycznych, ale wy jesteście po prostu wyjątkowi - mówiła do zwycięzców Małgorzata Foremniak.

Podium dla akrobatów

Oprócz zwycięskiego duetu w finale wystąpili: Cezary Borowik, Malwina Kowalowicz, Ana Andrzejewska, Luqo Art, Łukasz Chwieduk, Jan Szynal, duet AcroStudio - Basia i Łukasz, Maya Thomas oraz Artur Cichuta. Pozostałe dwa miejsca na podium również przypadły akrobatom. Drugie miejsce zajął Artur Cichuta, a trzecie - Basia i Łukasz.

Autor: red. / Źródło: TVN