Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Żoliborz

Pożar w kamienicy na Wyspiańskiego. Jedna osoba nie żyje

TVN Warszawa | Żoliborz

Autor:
mp/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Pożar na Wyspiańskiego
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plPożar na Wyspiańskiego

W kamienicy przy ulicy Wyspiańskiego na Żoliborzu doszło do pożaru. Strażacy szybko opanowali ogień, jednak - pomimo podjętej reanimacji - nie udało się uratować mieszkańca spalonego mieszkania.

O pożarze przy ulicy Wyspiańskiego 6 na Żoliborzu poinformował reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter. - Na miejscu nie widać już ani dymu, ani zadymienia, ale są tu cztery zastępy straży pożarnej i dwie karetki pogotowia - mówił Szmelter przed godziną 15.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Łukasz Płaskociński ze stołecznej straży pożarnej podał z kolei, że informacja o pożarze wpłynęła do służb około godziny 14.30: - Strażacy wynieśli mężczyznę z mieszkania na zewnątrz i podjęli próbę reanimacji. Niestety przybyły później na miejsce zespół ratownictwa medycznego stwierdził jego zgon.

Oprócz tego, nikogo nie trzeba było ewakuować z budynku. - Sytuacja pożarowa jest już opanowana. Spaleniu uległy fotel i łóżko w jednym pokoju - podsumował Płaskociński.

Autor:mp/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości