Przygotuj się na:

ZMIANY I UTRUDNIENIA NA GÓRCZEWSKIEJ

Od nocy z 31 maja na 1 czerwca ruch w obu kierunkach będzie odbywał się jezdnią w kierunku centrum.

  Wszedł przez wybite okno do mieszkania byłej partnerki. Usnął na podłodze

  TVN Warszawa | Wola

  Autor:
  b
  Źródło:
  PAP
  KSPMężczyzna zatrzymany przez policjantów

  Policjanci z Woli zatrzymali 36-letniego mężczyznę w mieszkaniu jego byłej partnerki. - Wcześniej wybił szybę w oknie, wszedł przez nie, po czym usnął na podłodze - poinformowała komisarz Marta Sulowska z wolskiej komendy.

  - Zdenerwowana kobieta poinformowała funkcjonariuszy, że były konkubent wdarł się do jej mieszkania i tam śpi - przekazała komisarz Sulowska. Dodała, że wcześniej mężczyzna wybił szybę w oknie i wszedł przez nie do mieszkania.

  Sulowska podała, że 36-latek ma od sierpnia zakaz kontaktowania i zbliżania się do byłej partnerki. Kiedy mieszkali razem, wszczynał po pijanemu awantury, szarpał ją, dusił i popychał. Mimo zakazu nadal nachodził kobietę.

  36-latek usłyszał zarzuty

  Przez okno wszedł do jej mieszkania kilka dni temu. Po odebraniu zawiadomienia policjanci zatrzymali 36-latka. Na komendzie usłyszał zarzuty znęcania się fizycznego i psychicznego, naruszenia miru domowego, gróźb karalnych i uszkodzenia mienia. - Mężczyzna usłyszał je w warunkach recydywy, bowiem wcześniej przebywał w zakładzie karnym za podobne przestępstwa - poinformowała policjantka.

  Decyzją sądu 36-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

  Źródło: PAP

  Autor:b

  Źródło zdjęcia głównego: KSP