Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Wola

Pożar w bloku na Woli. "Widać było czarny dym i ogień"

TVN Warszawa | Wola

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl, Kontakt 24
Pożar na Krochmalnej
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plPożar na Krochmalnej

Pożar wybuchł na drugim piętrze jednego z bloków przy ulicy Krochmalnej na Woli. Jak przekazała straż pożarna, mieszkańcy opuścili budynek przed przybyciem służb na miejsce.

Pierwszą informację o pożarze przy ulicy Krochmalnej otrzymaliśmy na Kontakt 24. Potwierdziła to stołeczna straż pożarna. - Przed godziną 15 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze mieszkania przy Krochmalnej 30. Pożar wybuchł na drugim poziomie trzypiętrowego budynku. Widać było czarny dym i ogień – opisuje Piotr Rżysko.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Strażacy informują, że w mieszkaniu nikogo nie było, a mieszkańcy budynku sami opuścili pomieszczenia przez przybyciem służb na miejsce. - W akcji uczestnicą cztery zastępy straży pożarnej, czyli łącznie 14 ratowników – podsumowuje Rżysko.

- Ogień wyszedł na zewnątrz i wypalił ramę okienną, wybite są też szyby. Jedna z osób na miejscu przekazała mi, że właścicielką mieszkania jest starsza kobieta, która ewakuowała się sama przed przyjazdem strażaków. Przed budynkiem rozstawiony był podnośnik hydrauliczny, bo strażacy działali z dwóch stron: od klatki schodowej i od strony budynku – mówi reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl, Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości