TVN Warszawa | Wola

"Był poszukiwany listem gończym i nakazami doprowadzenia"

TVN Warszawa | Wola

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KSPPoszukiwany sześcioma podstawami w rękach policji

Wolscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym, dwoma nakazami doprowadzenia oraz trzema zarządzeniami o ustalenie miejsca pobytu. 27-latek trafił do aresztu śledczego.

- W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani - relacjonuje oficer prasowa wolskiej komendy Marta Sulowska.

Był zaskoczony wizytą policjantów

Dodaje, że kryminalni próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym, dwoma nakazami doprowadzenia oraz trzema zarządzeniami o ustalenie miejsca pobytu. - 27-latek od jakiegoś czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był poszukiwany nakazami doprowadzenia za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece oraz jazdę pod wpływem alkoholu. Prokuratura Rejonowa w Otwocku wydała za nim list gończy również za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece, czyli za znęcanie się. Chodzi o artykuł 207 Kodeksu karnego - podaje oficer prasowa w rozmowie z tvnwarszawa.pl.

Policjantom, w toku poszukiwań, udało się w końcu ustalić aktualne miejsce pobytu poszukiwanego. - Mężczyzna, zaskoczony wizytą policjantów, został doprowadzony do jednostki policji na Woli. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił do aresztu śledczego - przekazała Sulowska.

Informowaliśmy także o skazanym na 23 lata więzienia, który nie wrócił z przepustki. Policjanci odnaleźli go po czterech latach:

Zatrzymanie poszukiwanego listem gończym
Zatrzymanie poszukiwanego listem gończymKSP

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KSP

Pozostałe wiadomości