Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Wola

"Miała wykorzystać krytyczną sytuację życiową jednej z kobiet i zmusić do prostytucji"

TVN Warszawa | Wola

Autor:
kz/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KSPZatrzymana 27-latka

Udostępniali lokal, publikowali anonse na portalach internetowych, udzielali informacji o świadczonych usługach oraz osobiście przyjmowali zgłoszenia telefoniczne. Tak według policji działali 27-letnia kobieta i 40-letni mężczyzna. Są podejrzani o czerpanie korzyści z nierządu oraz nakłanianie do uprawiania prostytucji.

- Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu wolskiej komendy pracowali nad sprawą związaną z ułatwianiem i czerpaniem korzyści finansowej z uprawiania nierządu – informuje Marta Sulowska, rzeczniczka wolskiej policji.

- W tej sprawie policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o ten proceder – dodaje.

Zatrzymany 40-latek KSP

Co ustalili policjanci?

Z informacji przekazanych przez Martę Sulowską wynika, że zatrzymani udostępniali lokal, publikowali anonse na portalach internetowych, udzielali informacji o świadczonych usługach oraz osobiście przyjmowali zgłoszenia telefoniczne.

- Okazało się również, że zatrzymany mężczyzna udzielał narkotyków dla jednej z kobiet, natomiast zatrzymana 27-latka miała wykorzystać krytyczną sytuację życiową jednej z nich i zmusić w ten sposób do prostytucji, miała również pozbawić ją wolności – opisuje policjantka.

Oboje zostali doprowadzeni do wolskiej komendy. Usłyszeli zarzuty dotyczące czerpania korzyści z nierządu oraz nakłaniania do uprawiania prostytucji. Mężczyzna odpowie jeszcze za udostępnianie narkotyków, natomiast kobieta  za zmuszanie do prostytucji i pozbawienie wolności. 

Grozi im do dziesięciu lat więzienia.

Informowaliśmy o sprawie "Czekolindy" , właścicielki luksusowych agencji towarzyskich:

Sprawa "Czekolindy"

Gang sutenerów rozbityCBŚP
wideo 2/2

Autor:kz/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KSP