Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Wola

Zapas narkotyków, ciastka z nielegalnym dodatkiem i areszt

TVN Warszawa | Wola

Autor:
mp/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zatrzymany za narkotyki

Wolscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków: haszyszu, kokainy, LSD oraz tabletek zawierających MDMA i 2C-B. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli też wypieki cukiernicze z zawartością marihuany. 25-latek usłyszał zarzut i został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Wolscy kryminalni uzyskali informację, że w jednym z lokali w dzielnicy mogą być sprzedawane narkotyki. W mieszkaniu zastali w 25-latka, przeszukali je. - W jednym z pokoi na łóżku ujawnili liczne woreczki foliowe z zawartością tabletek, woreczki ze zbryloną substancją i pojemniki z suszem roślinnym. Oprócz tego znaleźli ciastka i ciasto, które prawdopodobnie zawierało marihuanę - wyliczała rzeczniczka wolskiej komendy Marta Sulowska. I dodała, że funkcjonariusze na miejscu zabezpieczyli również ponad 22 tysiące złotych na poczet przyszłych kar i grzywien.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Marihuana, haszysz, kokaina i LSD

25-latek został zatrzymany, po czym trafił do policyjnej celi, zaś znalezione przez policjantów substancje zostały przekazane do laboratorium kryminalistycznego. - Okazało się, że było to łącznie ponad 155 gramów marihuany, haszyszu i kokainy; LSD w ilości 252 sztuk; 282 sztuki tabletek MDMA i 2C-B, natomiast ciasto i ciastka zawierały marihuanę - wyjaśniła Sulowska.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. - Po zgromadzeniu materiału dowodowego, podejrzany usłyszał w rejonowej prokuraturze zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowej. Sąd przychylił się do też wniosku policjantów i prokuratora - mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące - podsumowała rzeczniczka wolskiej komendy.

Informowaliśmy też o zatrzymaniu 26 osób, które - według ustaleń śledztwa - mogły wprowadzić do obrotu ponad 700 kilogramów narkotyków o wartości ponad czterech milionów złotych:

Policja: zatrzymani mogli wprowadzić do obrotu ponad 700 kilogramów różnego rodzaju narkotyków
Policja: zatrzymani mogli wprowadzić do obrotu ponad 700 kilogramów różnego rodzaju narkotykówStołeczna policja

Autor:mp/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KRP IV

Pozostałe wiadomości