Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Włochy

Dwa auta rozbiły się na wysokości lotniska. "Jedno uderzyło w bariery"

TVN Warszawa | Włochy

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl Zderzenie na Południowej Obwodnicy Warszawy

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Południowej Obwodnicy Warszawy. Na jezdni w kierunku Puławskiej utworzył się korek.

Do zderzenia doszło około godziny 15, kilkaset metrów przed węzłem Warszawa Południe, gdzie trasa S2 łączy się z trasą S79.

- Na wysokości Lotniska Chopina mitsubishi zderzyło się z volkswagenem. Do kolizji doszło na jezdni w kierunku Puławskiej - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. - Jedno z aut uderzyło w bariery energochłonne oddzielające jezdnię od pobocza - dodał.

Na miejsce przyjechali policjanci i służba autostradowa. Po pewnym czasie dotarli również strażacy. Z ustaleń naszego reportera wynika, że nikt nie został poszkodowany.

Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Zablokowane zostały dwa pasy jezdni. - Wokół rozbitych aut pełno jest rozsypanych elementów. Wyciekły też płyny eksploatacyjne. Mitsubishi zostało mocno uszkodzone. Ma rozbity cały przód - opisywał nasz reporter.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:kk/b

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl