Przygotuj się na:

STULECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

W środę odbędzie się próba generalna przed obchodami Święta Wojska Polskiego na placu Piłsudskiego. W sobotę na placu Piłsudskiego odbędą się uroczystości państwowe. Będą utrudnienia w ruchu dla kierowców, a także pasażerów komunikacji miejskiej.

Podejrzenie koronawirusa u kandydata na kierowcę. Egzaminy odwołane

TVN Warszawa | Włochy

Autor:
katke/b
Źródło:
PAP
259 nowych, potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 15 osóbTVN24
wideo 2/4
TVN24259 nowych, potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 15 osób

Podejrzenie koronawirusa w warszawskim oddziale Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ulicy Radarowej. Odwołane zostały wszystkie zaplanowane zapisy i egzaminy na prawo jazdy - podał w komunikacie stołeczny WORD.

Jak przekazano w komunikacie, "ze względu na podejrzenie uczestniczenia w egzaminach osoby zarażonej koronawirusem, w celu zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa osób zdających oraz pracowników WORD Warszawa w dniach od 3 do 6 lipca 2020 roku zawieszone zostają egzaminy oraz zapisy na egzaminy w Miejscu Egzaminowania Radarowa".

Egzaminy odwołane

"Wszystkie zaplanowane w tych dniach egzaminy zostały anulowane w systemie egzaminacyjnym. Wyznaczenie nowego terminu egzaminu, po przywróceniu procesu egzaminowania, nastąpi bez ponoszenia przez Państwa dodatkowych opłat" – podkreślono w komunikacie.

Stołeczny WORD dodał też, że w piątek, wśród pracowników WORD Warszawa, we wszystkich miejscach egzaminowania, przeprowadzane są testy na obecność COVID-19.

Autor:katke/b

Źródło: PAP

Tagi:
Raporty: