Przygotuj się na:

MARSZAŁKOWSKA BEZ TRAMWAJÓW

W najbliższy poniedziałek tramwajarze rozpoczną drugi etap remontu torowiska w rejonie placu Bankowego. Jak informuje stołeczny ratusz, przez tydzień tramwaje nie będą jeździły ulicami Marszałkowską i Andersa - od placu Zbawiciela do Muranowskiej.

TVN Warszawa | Wilanów

Interwencja w Ośrodku Pomocy Społecznej. "Doszło do zranienia ratownika medycznego"

TVN Warszawa | Wilanów

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
ShutterstockInterwencja służb w OPS w Wilanowie (zdjęcie ilustracyjne)

Ratownik medyczny, który pomagał policjantom interweniującym w Ośrodku Pomocy Społecznej w Wilanowie, został raniony - podaje komenda stołeczna. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Do zdarzenia doszło przed godziną 14. - Ośrodek Pomocy Społecznej w Wilanowie poprosił policjantów o interwencję. W jej trakcie doszło do zranienia ratownika medycznego. Mężczyzna, wobec którego interweniowali policjanci, trafił do jednego z warszawskich szpitali - przekazał Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, mężczyzna został zabrany do szpitala psychiatrycznego.

- Ratownik medyczny odniósł obrażenia niezagrażające życiu i otrzymał pomoc medyczną - zaznaczył Florczak. I dodał, że w związku z tym zdarzeniem policjanci ustalają okoliczności i prowadzą postępowanie w sprawie czynnej napaści na funkcjonariusza publicznego.

W piątek policjanci interweniowali również w jednym z mieszkań na Mokotowie:

Akcja policji na MokotowieTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock