TVN Warszawa | Wilanów

Policyjny Black Hawk nad Wilanowem. Załoga szukała zaginionego mężczyzny

TVN Warszawa | Wilanów

Autor:
ek,
katke
Źródło:
Kontakt24, tvnwarszawa.pl
Black Hawk nad Wilanowem
Black Hawk nad Wilanowem Agnieszka / Kontakt 24
wideo 2/3
Agnieszka / Kontakt 24 Black Hawk nad Wilanowem

W czwartek przed południem mieszkańców Wilanowa zaniepokoił śmigłowiec Black Hawk, który przeczesywał teren dzielnicy. Okazało się, że policjanci szukali zaginionego.

Pierwszą informację o śmigłowcu otrzymaliśmy na skrzynkę Kontakt 24. Skontaktowaliśmy się z podinspektorem Robertem Szumiatą z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I - Śródmieście.

- O godzinie 1 w nocy kobieta zawiadomiła policję o zaginięciu jej 21-letniego syna. Istniało podejrzenie, że mężczyzna może chcieć sobie zrobić krzywdę, dlatego policjanci natychmiast zaczęli poszukiwania. O godzinie 10 odnaleziono 21-latka w jednym z lokali gastronomicznych w Wilanowie. Był cały i zdrowy. Do poszukiwań wykorzystano śmigłowiec Black Hawk - przekazał redakcji Kontaktu 24 podinspektor Szumiata.

Podkreślił, że było to zaginięcie pierwszej kategorii, stąd też decyzja o wykorzystaniu śmigłowca.

W czwartek wieczorem stołeczna policja opublikowała w serwisie YouTube film z poszukiwań, w którym znalazły się ujęcia z pokładu policyjnego śmigłowca. W Warszawie stacjonują trzy takie maszyny. Loty rozpoczynają w bazie Lotnictwa Policji na Babicach

Film z poszukiwań na pokładzie Black Hawka
Film z poszukiwań na pokładzie Black HawkaKSP

Jeśli doświadczasz problemów emocjonalnych i chciałabyś/chciałbyś uzyskać poradę lub wsparcie, tutaj znajdziesz listę organizacji oferujących profesjonalną pomoc - zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Autor:ek, katke

Źródło: Kontakt24, tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Andrzej / Kontakt 24

Pozostałe wiadomości