Przygotuj się na:

MARSZAŁKOWSKA BEZ TRAMWAJÓW

W najbliższy poniedziałek tramwajarze rozpoczną drugi etap remontu torowiska w rejonie placu Bankowego. Jak informuje stołeczny ratusz, przez tydzień tramwaje nie będą jeździły ulicami Marszałkowską i Andersa - od placu Zbawiciela do Muranowskiej.

TVN Warszawa | Wawer

Wyciek gazu w Aninie. "Doszło do uszkodzenia przyłącza podczas prac przy elewacji"

TVN Warszawa | Wawer

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plWyciek gazu w Aninie

Z powodu akcji służb w Aninie zablokowany był przejazd ulicą Szpotańskiego. Jak podała straż pożarna, przy jednym z domów jednorodzinnych doszło do wycieku gazu.

Służby rozpoczęły działania przed godziną 18 w piątek. - Przy budynku jednorodzinnym podczas prac przy elewacji doszło do uszkodzenia przyłącza gazowego - poinformował Maciej Jabłoński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Z ustaleń naszego reportera Artura Węgrzynowicza wynika, że prywatna posesja znajduje się między stacją benzynową a galerią handlową. Na miejscu zdarzenia są cztery zastępy straży pożarnej, dwie załogi pogotowia gazowego i policja. - Wygrodzona została strefa bezpieczeństwa, wspólnie z policją od około dwóch godzin zabezpieczamy miejsce akcji. Jedna osoba została ewakuowana z budynku - zaznaczył Jabłoński.

Jak relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, ulica Szpotańskiego w rejonie Rzeźbiarskiej była nieprzejezdna.

Wyciek gazu w AninieArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl