Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

W sobotę i niedzielę, 26 i 27 września, odbędzie się 42. Orlen Maraton Warszawski. Trasa tegorocznej edycji biegu będzie prowadziła 5-kilometrową pętlą, między innymi Krakowskim Przedmieściem, Miodową i Bonifraterską. Organizacja biegu wiąże się ze zmianami w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

Policjanci odnaleźli skradzioną w Danii ładowarkę. "Sprzęt wart 260 tysięcy złotych"

TVN Warszawa | Wawer

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Ładowarka znajdowała się na terenie jednego z budów

Policjanci na terenie jednej z budów znaleźli ładowarkę teleskopową, która została skradziona blisko rok temu z terenu Danii - informuje Komenda Stołeczna Policji. Podaje, że wartość sprzętu wynosi 260 tysięcy złotych.

Jak informuje Gabriela Putyra z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji, funkcjonariusze dowiedzieli się, że na terenie jednej z budów w Wawrze może znajdować się skradziony sprzęt budowlany. Na miejscu wydział do walki z przestępczością samochodową i biegli z Laboratorium Kryminalistycznego KSP ujawnili ładowarkę teleskopową.

- Wstępne oględziny sprzętu pozwoliły na ustalenie, że numer VIN został przebity. Sprawdzono również inne odznaczenia. Okazało się, że sprzęt ten został skradziony blisko rok temu na terenie Danii - informuje Putyra.

O wartości 260 tysięcy złotych

I zaznacza, że po oględzinach i przesłuchaniu pracowników ładowarka została zabezpieczona na parkingu depozytowym.

- Czynności prowadzi Komisariat Policji Warszawa Wawer, a wartość zabezpieczonego sprzętu jest szacowana na 260 tysięcy złotych - podaje policjantka.

Policjanci z Pragi Północ wpadli z kolei na trop dziupli samochodowej w Wołominie:

Akcja policjantów z grupy "Skorpion" w WołominieKRP VI

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KSP