Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ursynów

Pożar w bloku na Ursynowie. Zginęły zwierzęta domowe

TVN Warszawa | Ursynów

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Pożar na Ursynowie

W bloku przy ulicy Gawota na Ursynowie doszło do pożaru. Policja ewakuowała mieszkańców z budynku, a strażacy wydostali z płonącego mieszkania psa i trzy koty. Niestety, nie udało się ich uratować.

Przed godziną 8 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze mieszkania na pierwszym piętrze w budynku przy ulicy Gawota 6 na Ursynowie. Na miejsce pojechały dwa zastępy straży pożarnej z Ursynowa i dodatkowe siły z innych jednostek.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Jak opisują strażacy w swoim mediach społecznościowych, po dotarciu na miejsce zastali rozwinięty pożar, a płomienie ognia wydostawały się przez okno. Dostali się do lokalu dwoma drogami: przez okno oraz przez drzwi. W tym czasie policja ewakuowała mieszkańców.

- W sumie z bloku ewakuowano osiem osób. W mieszkaniu objętym pożarem nie było ludzi, ale były zwierzęta domowe. Niestety, nie udało się uratować owczarka niemieckiego i trzech kotów - poinformował Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej.

Informowaliśmy też o pożarze ciężarówki na trasie S7:

Pożar ciężarówki na trasie S7
Pożar ciężarówki na trasie S7Kamil/Kontakt24

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: JRG nr 17 w Warszawie

Pozostałe wiadomości