Przygotuj się na:

MIESIĄC BEZ TRAMWAJÓW NA OCHOCIE i OKĘCIU

Ruszają wakacyjne prace torowe. Od poniedziałku 29 czerwca do 24 lipca tramwaje nie będą kursowały ulicą Grójecką i aleją Krakowską.

  Narkotyki w słoikach w mieszkaniu 25-latka. "Wyglądały jak przetwory"

  TVN Warszawa | Ursynów

  Autor:
  katke
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Narkotyki były schowane w słoikach na przetwory

  Podczas przeszukania w jednym z mieszkań na warszawskim Ursynowie policjanci znaleźli między innymi marihuanę, haszysz i mefedron. Narkotyki były przechowywane w słoikach i przypominały przetwory - przekazała policja.

  Sprawę badali funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Jak przekazała policja, wpadli na trop 25-letniego mieszkańca warszawskiego Ursynowa, który mógł mieć w mieszkaniu znaczne ilości narkotyków. Podejrzewali, że mężczyzna chce je też sprzedać.

  Funkcjonariusze obserwowali budynek, w którym mieszkał.

  "W czasie obserwacji budynku zauważyli innego, wychodzącego stamtąd mężczyznę. Wylegitymowany 31-latek swoim zachowaniem zdradzał zdenerwowanie, z którego wynikało, że może coś mieć na sumieniu. Wspólnie z nim kryminalni weszli do lokalu mieszkalnego, gdzie były jeszcze dwie kobiety. Wewnątrz wyczuwalna była woń charakterystyczna dla marihuany" - przekazała policja.

  Narkotyki w słoikach na przetwory

  W tym czasie wrócił też 25-latek. Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze znaleźli zawiniątko z nielegalnym suszem. Jak przekazali, narkotyki leżały na kominku. Oprócz tego znaleźli też 14 słoików do przetworów. Jak wymienia policja, zamknięte były w nich marihuana, haszysz, mefedron, amfetamina i tabletki ecstasy.

  "Słoiki wyglądające na przetwory, trzymane były w szufladzie komody. Ponadto kryminalni zabezpieczyli kilka tysięcy złotych w walucie polskiej, australijskiej, amerykańskiej, arabskiej i nawet chińskiej" - podała policja.

  "W toku prowadzonego postępowania funkcjonariusze ustalili, że posiadaczem narkotyków był ustalony pierwotnie 25-latek. Dwie kobiety i mężczyzna zostali przesłuchani w charakterze świadków i zwolnieni do domów. Podejrzany mężczyzna pozostał w dyspozycji policjantów i prokuratora. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychoaktywnych, za co może zostać skazany nawet na 10 lat więzienia" - poinformowała policja. I jak przekazała dalej, mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

  Na tvnwarszawa.pl opisywaliśmy też akcję policji, która ujawniła narkotyki warte pół miliona złotych:

  Akcja policji w TeresinieKSP

  Autor:katke

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  Źródło zdjęcia głównego: KSP