Przygotuj się na:

FERIE W KOMUNIKACJI

W poniedziałek warszawscy uczniowie rozpoczynają ferie zimowe. Przerwa od nauki potrwa do 13 lutego. Komunikacja miejska będzie w tym okresie kursowała na zmienionych zasadach. Linie szkolne zostaną zawieszone.

TVN Warszawa | Ursus

Szuka go policja. "Zadał pokrzywdzonemu kilka ciosów nożem"

TVN Warszawa | Ursus

Autor:
mp/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Atak nożownika przed sklepem w Ursusie
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl Atak nożownika przed sklepem w Ursusie

Ochoccy policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa przed sklepem w Ursusie. Jak informuje rzecznik rejonowej komendy, osobą podejrzaną o atak z użyciem noża jest 28-letni Markus Machałowski. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć.

W poniedziałek, 12 grudnia przed sklepem przy ulicy Posag 7 Panien 12 około godziny 11.30 doszło do ataku nożownika. - Nieznany sprawca wysiadł z bmw, zaatakował 27-letniego mężczyznę przed sklepem sieci Żabka, ugodził go kilka razy nożem i oddalił się. Poszkodowany był w tym czasie ze swoją partnerką, której nic się nie stało. 27-latek został przewieziony do szpitala. Lekarz określił jego stan jako zagrażający życiu - przekazał nam wówczas rzecznik ochockiej komendy Karol Cebula.

Ta sama komenda pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Ochota prowadzi śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa. Policja poszukuje sprawcy ataku i publikuje jego wizerunek. - Osobą podejrzaną o popełnienie tego czynu jest 28-letni Markus Machałowski, który zadał pokrzywdzonemu kilka ciosów nożem w plecy oraz rękę, powodując rany kłute. Sprawca po zdarzeniu oddalił się pojazdem bmw model E46 sedan w kolorze szarym - podaje Cebula.

Z jego relacji wynika, że mężczyzna ma około 165 centymetrów wzrostu, jest średniej budowy ciała, ma ciemne, krótkie włosy, pełną brodę i śniadą cerę. To obywatel Armenii.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Policja prosi o kontakt osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć. - Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723 93 50 lub 47 723 93 51. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl - podaje Cebula.

Ostrzega też, że poszukiwany może posiadać przy sobie niebezpieczne narzędzia.

Autor:mp/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KRP III

Pozostałe wiadomości