Przygotuj się na:

ZWĘŻENIE TUNELU PRZY DWORCU ZACHODNIM

Od piątku 9 kwietnia kierowcy skręcający w lewo, z Alei Jerozolimskich w stronę Żoliborza, nie przejadą środkowym pasem tunelu alei Prymasa Tysiąclecia. W związku z pracami na Dworcu Zachodnim, w najbliższy weekend nie będą też jeździć pociągi WKD. Zastąpią je autobusy.

Trzylatka wyszła poza teren przedszkola. "Prawdopodobnie przez niedomkniętą furtkę"

TVN Warszawa | Ursus

Autor:
katke/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plTrzylatka samodzielnie wyszła z przedszkola

Jak podaje policja, w Ursusie trzylatka wyszła poza teren przedszkola. Przeszła kilkadziesiąt metrów, nim zauważyła ją przechodząca ulicą kobieta.

Jak wskazał reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter, do zdarzenia doszło w środę przed południem przy ulicy Rakietników 15, gdzie mieści się niepubliczna placówka.

Potwierdził nam to Karol Cebula z komendy policji w Ursusie. - Zgłoszenie otrzymaliśmy tuż przed godziną 11. Trzyletnia dziewczynka przeszła kilkadziesiąt metrów i została znaleziona przez przechodzącą kobietę na ulicy Rakietników, na wysokości numeru 12 - przekazał nam policjant.

Wstępne ustalenia

Dodał, że na miejscu wciąż pracują policjanci, którzy mają ustalić, w jaki sposób dziecko samodzielnie opuściło teren przedszkola.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że dziewczynka wyszła prawdopodobnie przez niedomkniętą furtkę - wyjaśnił Cebula. Wskazał też, że do placówki wezwano rodziców dziecka.

Przed godziną 13 policja przekazała, że na miejscu prowadzone są jeszcze czynności. - Zabezpieczamy zapis monitoringu, przesłuchujemy świadków. Policjanci wezwali też karetkę pogotowia, by sprawdzić, w jakim stanie jest dziewczynka. Dziecku nic się nie stało - przekazał dalej Karol Cebula.

Dodał, że do przedszkola przyjechał ojciec trzylatki.

Przedszkole przy ulicy Rakietników 15Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Autor:katke/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl