Przygotuj się na:

ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO - PRÓBY I UROCZYSTOŚCI

W środę odbędzie się próba generalna przed obchodami Święta Wojska Polskiego na placu Piłsudskiego. W sobotę na placu Piłsudskiego odbędą się uroczystości państwowe. Będą utrudnienia w ruchu dla kierowców, a także pasażerów komunikacji miejskiej.

Rodzinna impreza zakończyła się interwencją policji. 21-latek został raniony nożem

TVN Warszawa | Ursus

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Interwencja policji w Ursusie

Policjanci interweniowali w środę wieczorem przed jednym z lokali w Ursusie. Młody mężczyzna został ugodzony nożem przez nietrzeźwego 42-latka.

Po godzinie 23 funkcjonariusze zostali wezwani na ulicę Bohaterów Warszawy.

- Podczas imprezy rodzinnej doszło do kłótni, w trakcie której 42-letni sprawca uszkodził ciało 21-letniego pokrzywdzonego - informuje Karol Cebula z Komendy Rejonowej Policji III. Do ataku nożem, jak informuje policjant, doszło przed lokalem, w którym wcześniej odbywała się impreza.

"Sprawca był pod wpływem"

21-latek, jak wyjaśniła policja, został raniony nożem. - Pokrzywdzony trafił do szpitala - mówi Karol Cebula. Zaznacza jednak, że jego życiu nic nie zagraża i zdążył opuścić już szpital.

- Sprawca był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało ponad półtora promila - zaznacza Cebula. 42-latek został zatrzymany. Policjanci będą mogli go przesłuchać dopiero, gdy wytrzeźwieje.

Informowaliśmy też o ataku nożownika na Dworcu Wileńskim:

Atak na Dworcu Wileńskim

Atak na Dworcu WileńskimTVN24
wideo 2/4

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:kk/r

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl