Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Zwężenie przy Bankowym. Solidarności w korku

Warszawa

fot. Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Niedawno zniknęło kłopotliwe dla kierowców zwężenie związane z budową kosmicznych przystanków, ale dziś w nocy pojawiło się nowe. Przy wylocie alei Solidarności na plac Bankowy prace prowadzi MPWiK.

- Co prawda MPWiK zrobiło wykop na chodniku przy Bankowym, ale zwężony jest pas do skrętu w prawo zaraz przed placem Bankowym. Aleja Solidarności stoi już od skrzyżowania z Jana Pawła II - informuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Wrócili do naprawy

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji wróciło do naprawy awarii z 19 sierpnia - informuje rzecznik spółki. Wtedy na tej wysokości było zwężenie, związane z budową kosmicznych przystanów na Bankowym, więc wodociągowcy odłożyli prace na później. - Wyłączyliśmy tylko magistralę. To nie powodowało przerw w dostawie wody - mówi rzecznik MPWiK Roman Bugaj. Do naprawy wrócili w nocy z poniedziałku na wtorek. - Staramy się zlokalizować źródło awarii - informuje Bugaj.

mz