Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Znowu wypadek na niebezpiecznym skrzyżowaniu

  TVN Warszawa

  fot. Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

  Na skrzyżowaniu Zwoleńskiej i Mrówczej zderzyły się dwa samochody osobowe. Obaj kierowcy przekonują, że pierwsi wjechali na rondo, które powstało w tym miejscu po tragicznym wypadku, w którym zginęło dwoje dzieci.

  - Po godzinie 8.00 na rondzie zderzyły się dwa samochody: mercedes i bmw. Kierowca tego drugiego z urazem głowy trafił do szpitala – mówi Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. – Według relacji kierujących obaj byli na rondzie. Przyczyny wypadku zbada policja – dodaje Zieliński.

  Tragiczny wypadek

  Do wypadku doszło na przebudowanym niedawno skrzyżowaniu. Pod koniec sierpnia w tragicznym wypadku zginęło tam dwoje dzieci. Zmieniono wówczas, w celu poprawienia bezpieczeństwa, organizację ruchu. Pojawiły się także dodatkowe znaki.

  Mapy dostarcza Targeo.pl

  wp/par