Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Znowu rozkopali pl. Grzybowski

Warszawa

fot

Wodociągowcy znów rozkopali plac Grzybowski - alarmuje Miklosz i publikuje na Kontakcie 24 zdjęcia. - Rzeczywiście musieliśmy rozkopać fragment placu, bo pękła rura - wyjaśnia Roman Bugaj, rzecznik MPWiK.

- Awaria została już naprawiona. Teren zostanie uporządkowany najpóźniej do środy do wieczora - obiecuje Roman Bugaj, rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Awaria za awarią

To nie pierwsza wizyta wodociągowców po przebudowie pl. Grzybowskiego, która kosztowała ponad 11 mln zł. - To już czwarta lub piąta usterka rur w tym samym miejscu - przypomina Miklosz.

W marcu rzecznik MPWiK tłumaczył, że przyczyną ciągłych awarii może być... właśnie rewitalizacja pl. Grzybowskiego.

- W latach 2008 i 2009 w tym rejonie nie było żadnej awarii. Podejrzewamy, że przyczyną mogą być naprężenia gruntu, powstałe po robotach ziemnych. Wcześniej był on ustabilizowany i nic się nie działo – tłumaczył wówczas rzecznik.

Informacje o awariach w Twojej dzielnicy możesz przesłać na warszawa@tvn.pl albo opublikować swoją informację bezpośrednio w portalach tvnwarszawa.pl lub Kontakt24.

as